Přečtěte si oficiální popis

Účetní byl vždy považován za jazyk a nejzákladnější nástrojem podnikání. V tomto stále složitějším a konkurenčním prostředí, účetnictví dovednosti jsou velmi hodně v poptávce a účetnictví se stal dynamickým kariéru s širokou škálou opportunitiesin veřejného účetnictví, vlády, soukromého průmyslu a forenzní účetnictví, jakož i řízení financí a soukromého a firemního přípravě daňového ,

Program účetnictví na Vysoké škole DuPage poskytuje základní a pokročilé vzdělání, praxi v účetních zásad a sad dovedností, stejně jako v oblastech, jako je podnikání, počítače, matematiky a zdanění. Programy Certifikát a profesní účetní jsou určeny pro studenty, kteří plánují vstoupit do pracovní síly bezprostředně po vysoké škole, jako účetnictví úředníci, bookkeepers, juniorské účetní, bankovní úředníci, úvěrové analytiků, auditorských úředníků a daňové zpracovatele, a pro ty, které uvažují změnu kariéry a sleduje CPA certifikát. Kromě toho nabízíme příležitostí, jako je předávací AA stupně a AAS titul v oboru účetnictví a inovativní 3 + 1 kloubové dohodě s benediktinským University.

PROČ College of Dupage je pro vás

Ať už se připravují na kariéru v oblasti účetnictví, plánuje převést na čtyřleté bakalářské-udělovat instituci, nebo aktualizovat své dovednosti, College of Dupage má správný program pro vás. NABÍZÍME:

 • Vyhrazená instruktorům let praktických zkušeností průmyslu, certifikace a udělování licencí.
 • Výuka ve špičkových zařízeních a na nejmodernější zařízení.
 • Flexibilní plány s denní a večerní kurzy, on-line vzdělávání a zrychlené hybridních tříd.
 • Praktické, hands-on zkušeností, jakož i studium ve třídě bázi.
 • Cenově dostupné programy, které vám na nejlepší cestě k úspěchu bez porušení banky.
 • Poradní výbor složený ze praktikujících odborníků zaručuje, že vysoká škola účetnictví programu DuPage se učí dovednosti, které jsou relevantní a v poptávce dnes zaměstnavatelé.
 • Inovativní přenos program, který umožňuje pohodlné, cenově dostupné a efektivní přístup k vydělávat bakalářského titulu.
 • Certifikát a studijní programy určené k přípravě potenciálních kandidátů získat prestižní Certified Public Accountant (CPA) pověření.

STUDENT ČLENSTVÍ

Studenti, kteří jsou zapsaní v programu účetnictví na College of Dupage, může mít nárok stát se členy, nebo dostávat slevy na náklady členství pro řadu místních a národních svazů, jako jsou:

 • Amerického institutu certifikovaných veřejných účetních (AICPA)
 • Asociace certifikovaných vyšetřovatelů podvodů (ACFE)
 • Vysoká škola DuPage Alpha Beta Gamma Honors Society
 • Institute of Management účetních (IMA)
 • Illinois CPA Society (ICPAS)

DOSTUPNÉ Stipendia

Studenti, kteří plánují zapsat do programu účetnictví na College of Dupage, může být kvalifikován, aby mohly získat finanční odměnu prostřednictvím různých podporovaných stipendií.

 • Kathy Marszalek Memorial Scholarship
 • Keiser Účetní Stipendium
 • Státní banka venkova stipendia

Associate v aplikovaných věd (AAS) míra

V oblasti účetnictví

AAS v účetnictví studijní program připravuje studenty na kariéru jako účetní úředníci, bookkeepers, juniorské účetní, bankovní úředníci, úvěrové analytiků, auditorských a daňových úředníků zpracovatele. Studenti jsou nutné k dokončení 64 kreditů, které obsahují minimálně 35 kreditů jádrových nutná tříd, 17 kreditů ve schválených volitelných, a 12 až 16 kreditů v rámci všeobecného vzdělávání v kurzu.

ASSOCIATE v oblasti umění (AA)

Stupeň možnost přenosu AA je určen pro studenty, kteří chtějí přenést do čtyřletého bakalářského studia v programu z College of Dupage. Tento studijní program poskytuje první dva roky vzdělání a převodů úspěšně většině bakalářských studijních programů v Illinois s juniorské statusem. Studenti jsou nutné k dokončení 64 kreditů, které obsahují minimálně 37 kreditů jádrových nutná tříd, a 27 kreditů v obecných volitelných.

Certifikátů v ÚČETNICTVÍ

Program účetnictví v současné době nabízí čtyři certifikáty, jejichž cílem je umožnit studentům trénovat na entry-level pozice, absolventy připravit se na autorizovaný účetní (CPA) zkouška, a profesionály, upgrade dovedností.

Účetnictví Certifikát

Osvědčení účetnictví umožňuje studentům připravit se na účetnictví entry-level pozice a pracující profesionály na modernizaci a diverzifikaci. Studenti jsou nutné k dokončení 32 hodin úvěru ročníkové práce, která zahrnuje vedení účetnictví, obchod, počítač, matematiku, a daňové třídy.

Pokročilé účetnictví Certificate

Certifikát Pokročilé účetnictví je určen pro kandidáty CPA zkušebního kteří již vydělali bakalářského titulu v oboru obchodní účely. Studenti jsou nutné k dokončení 34 kreditů z kurzu, který zahrnuje 28 kreditů v oblasti účetnictví, auditu a daňové třídy, stejně jako 6 kreditů v schválených volitelných. Tento program je určen pro studenty s dalšími vysokoškolskými úvěrů mimo bakalářského titulu potřebné sedět na zkoušku CPA.

Podnikatelské prostředí a koncepty Certificate

Certifikát podnikatelského prostředí a koncepty je určen pro CPA vyšetření kandidáty, kteří získali bakalářského titulu v jiném než podniku disciplíně. Studenti jsou nutné k dokončení 18 kreditů z kurzu, který zahrnuje podnikání, ekonomika, etiku, finance, řízení a marketingu.

Administrativní účetnictví Certifikát

Administrativní Účetní certifikát připravuje studenty pro jejich administrativní práci v nejrůznějších specializovaných finančních oborů, včetně účetnictví, auditu, fakturace, účetnictví, mezd, zadávání veřejných zakázek a mnoho dalších. Studenti jsou nutné k dokončení 15 kreditů v kurzu, který obsahuje účetní, informace a matematiky počítače. V roce 2010, míra umístění práce byla 100 procent pro absolventy programu certifikát kancelářské účetnictví.

ZAMĚSTNÁNÍ VÝHLED

US Bureau of Labor Statistics (BLS) uvádí, že střední roční mzda pro účetní a auditory byl 63550 dolarů v roce 2012, s nejvyšší příjmy přinášejí více než 111.510 dolar. Zaměstnávání účetních a auditorů se očekává růst o 16 procent 2010 - 2020. V poslední době, firemní skandály a finanční krize vedly ke zvýšenému zaměření na účetnictví. Se očekává, že přísnější právní a správní předpisy ve finančním sektoru ke zvýšení poptávky po účetních služeb jako instituce se snaží v souladu s rozvíjejícími se pravidla a normy.

TRANSFER PŘÍLEŽITOSTI

College of Dupage a benediktinský University 3 + 1 Bachelor of Arts v řízení College of Dupage se spojil s benediktinským univerzitou nabízí pohodlné, cenově dostupné a efektivní přístup k vydělávat Bachelor míry umění v řízení. Tento program je k dispozici studentům, kteří jsou vydělávají o AAS titul v oboru účetnictví. Program se skládá ze 129 hodin úvěru, včetně 90 hodin úvěru College of Dupage ročníkové a 39 hodin úvěru benediktinský University kurzu. Konečné benediktinský univerzita kreditní hodiny jsou nabízeny za výrazně sníženou cenu a dodány v urychleném a smíšené formáty. Všechny kurzy se konají na Vysoké škole DuPage Glen Ellyn Campus.

Illinois Articulation Initiative

Iniciativa Illinois artikulace (IAI) usnadňuje přenos studentů z jedné Illinois instituce do druhé. Oba všeobecné vzdělání základní kurikulum a nižší divize major doporučení samozřejmě výpis byly vyvinuty.

SPOLEČNÉ KARIÉRA pro absolventy účetním programu:

 • ÚčetníchCertifikace účetních / auditorů: Připravit a zkoumat finanční zprávy a posoudí finanční operace pomoci zajistit efektivitu.
 • Fakturace a přispívání Clerks: Podávejte účetnictví, fakturace, statistické a další číselné údaje pro účely fakturace.
 • Vedení účetnictví, účetnictví a auditorské Clerks: Produkce finanční záznamy organizace, jako je zaznamenávání finančních transakcí, aktualizace prohlášení, a kontrolu finančních záznamů pro přesnost.
 • Makléřské Clerks: Proveďte povinnosti související s cennými papíry, jako jsou akcie, dluhopisy, komodity a jiné druhy investic.
 • Finanční Examinátoři: Zajistit soulad s právními předpisy, kterými se řídí finanční instituce a transakce. Zkontrolujte rozvahy, vyhodnotit míru rizika úvěrů, a posoudit vedení banky.
 • Herní Cage Pracovníci: finanční transakce chování pro patrony, počítat finanční prostředky, a smířit denní souhrny transakcí k rovnováze knih v herní zařízení.
 • Statistické Asistenti: Kompilace a výpočet data pro použití ve statistických studií.
 • Daňové sestavovatelé: Příprava daňových přiznání pro jednotlivce nebo malé podniky.
Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 16 více kurzů z College of du Page »

This course is Studium v kampusu
Start Date
Zář 2019
Duration
Kontaktuj školu
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date