Read the Official Description

Účetní byl vždy považován za jazyk a nejzákladnější nástrojem podnikání. V tomto stále složitějším a konkurenčním prostředí, účetnictví dovednosti jsou velmi hodně v poptávce a účetnictví se stal dynamickým kariéru s širokou škálou opportunitiesin veřejného účetnictví, vlády, soukromého průmyslu a forenzní účetnictví, jakož i řízení financí a soukromého a firemního přípravě daňového ,

Program účetnictví na Vysoké škole DuPage poskytuje základní a pokročilé vzdělání, praxi v účetních zásad a sad dovedností, stejně jako v oblastech, jako je podnikání, počítače, matematiky a zdanění. Programy Certifikát a profesní účetní jsou určeny pro studenty, kteří plánují vstoupit do pracovní síly bezprostředně po vysoké škole, jako účetnictví úředníci, bookkeepers, juniorské účetní, bankovní úředníci, úvěrové analytiků, auditorských úředníků a daňové zpracovatele, a pro ty, které uvažují změnu kariéry a sleduje CPA certifikát. Kromě toho nabízíme příležitostí, jako je předávací AA stupně a AAS titul v oboru účetnictví a inovativní 3 + 1 kloubové dohodě s benediktinským University.

PROČ College of Dupage je pro vás

Ať už se připravují na kariéru v oblasti účetnictví, plánuje převést na čtyřleté bakalářské-udělovat instituci, nebo aktualizovat své dovednosti, College of Dupage má správný program pro vás. NABÍZÍME:

 • Vyhrazená instruktorům let praktických zkušeností průmyslu, certifikace a udělování licencí.
 • Výuka ve špičkových zařízeních a na nejmodernější zařízení.
 • Flexibilní plány s denní a večerní kurzy, on-line vzdělávání a zrychlené hybridních tříd.
 • Praktické, hands-on zkušeností, jakož i studium ve třídě bázi.
 • Cenově dostupné programy, které vám na nejlepší cestě k úspěchu bez porušení banky.
 • Poradní výbor složený ze praktikujících odborníků zaručuje, že vysoká škola účetnictví programu DuPage se učí dovednosti, které jsou relevantní a v poptávce dnes zaměstnavatelé.
 • Inovativní přenos program, který umožňuje pohodlné, cenově dostupné a efektivní přístup k vydělávat bakalářského titulu.
 • Certifikát a studijní programy určené k přípravě potenciálních kandidátů získat prestižní Certified Public Accountant (CPA) pověření.

STUDENT ČLENSTVÍ

Studenti, kteří jsou zapsaní v programu účetnictví na College of Dupage, může mít nárok stát se členy, nebo dostávat slevy na náklady členství pro řadu místních a národních svazů, jako jsou:

 • Amerického institutu certifikovaných veřejných účetních (AICPA)
 • Asociace certifikovaných vyšetřovatelů podvodů (ACFE)
 • Vysoká škola DuPage Alpha Beta Gamma Honors Society
 • Institute of Management účetních (IMA)
 • Illinois CPA Society (ICPAS)

DOSTUPNÉ Stipendia

Studenti, kteří plánují zapsat do programu účetnictví na College of Dupage, může být kvalifikován, aby mohly získat finanční odměnu prostřednictvím různých podporovaných stipendií.

 • Kathy Marszalek Memorial Scholarship
 • Keiser Účetní Stipendium
 • Státní banka venkova stipendia

Associate v aplikovaných věd (AAS) míra

V oblasti účetnictví

AAS v účetnictví studijní program připravuje studenty na kariéru jako účetní úředníci, bookkeepers, juniorské účetní, bankovní úředníci, úvěrové analytiků, auditorských a daňových úředníků zpracovatele. Studenti jsou nutné k dokončení 64 kreditů, které obsahují minimálně 35 kreditů jádrových nutná tříd, 17 kreditů ve schválených volitelných, a 12 až 16 kreditů v rámci všeobecného vzdělávání v kurzu.

ASSOCIATE v oblasti umění (AA)

Stupeň možnost přenosu AA je určen pro studenty, kteří chtějí přenést do čtyřletého bakalářského studia v programu z College of Dupage. Tento studijní program poskytuje první dva roky vzdělání a převodů úspěšně většině bakalářských studijních programů v Illinois s juniorské statusem. Studenti jsou nutné k dokončení 64 kreditů, které obsahují minimálně 37 kreditů jádrových nutná tříd, a 27 kreditů v obecných volitelných.

Certifikátů v ÚČETNICTVÍ

Program účetnictví v současné době nabízí čtyři certifikáty, jejichž cílem je umožnit studentům trénovat na entry-level pozice, absolventy připravit se na autorizovaný účetní (CPA) zkouška, a profesionály, upgrade dovedností.

Účetnictví Certifikát

Osvědčení účetnictví umožňuje studentům připravit se na účetnictví entry-level pozice a pracující profesionály na modernizaci a diverzifikaci. Studenti jsou nutné k dokončení 32 hodin úvěru ročníkové práce, která zahrnuje vedení účetnictví, obchod, počítač, matematiku, a daňové třídy.

Pokročilé účetnictví Certificate

Certifikát Pokročilé účetnictví je určen pro kandidáty CPA zkušebního kteří již vydělali bakalářského titulu v oboru obchodní účely. Studenti jsou nutné k dokončení 34 kreditů z kurzu, který zahrnuje 28 kreditů v oblasti účetnictví, auditu a daňové třídy, stejně jako 6 kreditů v schválených volitelných. Tento program je určen pro studenty s dalšími vysokoškolskými úvěrů mimo bakalářského titulu potřebné sedět na zkoušku CPA.

Podnikatelské prostředí a koncepty Certificate

Certifikát podnikatelského prostředí a koncepty je určen pro CPA vyšetření kandidáty, kteří získali bakalářského titulu v jiném než podniku disciplíně. Studenti jsou nutné k dokončení 18 kreditů z kurzu, který zahrnuje podnikání, ekonomika, etiku, finance, řízení a marketingu.

Administrativní účetnictví Certifikát

Administrativní Účetní certifikát připravuje studenty pro jejich administrativní práci v nejrůznějších specializovaných finančních oborů, včetně účetnictví, auditu, fakturace, účetnictví, mezd, zadávání veřejných zakázek a mnoho dalších. Studenti jsou nutné k dokončení 15 kreditů v kurzu, který obsahuje účetní, informace a matematiky počítače. V roce 2010, míra umístění práce byla 100 procent pro absolventy programu certifikát kancelářské účetnictví.

ZAMĚSTNÁNÍ VÝHLED

US Bureau of Labor Statistics (BLS) uvádí, že střední roční mzda pro účetní a auditory byl 63550 dolarů v roce 2012, s nejvyšší příjmy přinášejí více než 111.510 dolar. Zaměstnávání účetních a auditorů se očekává růst o 16 procent 2010 - 2020. V poslední době, firemní skandály a finanční krize vedly ke zvýšenému zaměření na účetnictví. Se očekává, že přísnější právní a správní předpisy ve finančním sektoru ke zvýšení poptávky po účetních služeb jako instituce se snaží v souladu s rozvíjejícími se pravidla a normy.

TRANSFER PŘÍLEŽITOSTI

College of Dupage a benediktinský University 3 + 1 Bachelor of Arts v řízení College of Dupage se spojil s benediktinským univerzitou nabízí pohodlné, cenově dostupné a efektivní přístup k vydělávat Bachelor míry umění v řízení. Tento program je k dispozici studentům, kteří jsou vydělávají o AAS titul v oboru účetnictví. Program se skládá ze 129 hodin úvěru, včetně 90 hodin úvěru College of Dupage ročníkové a 39 hodin úvěru benediktinský University kurzu. Konečné benediktinský univerzita kreditní hodiny jsou nabízeny za výrazně sníženou cenu a dodány v urychleném a smíšené formáty. Všechny kurzy se konají na Vysoké škole DuPage Glen Ellyn Campus.

Illinois Articulation Initiative

Iniciativa Illinois artikulace (IAI) usnadňuje přenos studentů z jedné Illinois instituce do druhé. Oba všeobecné vzdělání základní kurikulum a nižší divize major doporučení samozřejmě výpis byly vyvinuty.

SPOLEČNÉ KARIÉRA pro absolventy účetním programu:

 • ÚčetníchCertifikace účetních / auditorů: Připravit a zkoumat finanční zprávy a posoudí finanční operace pomoci zajistit efektivitu.
 • Fakturace a přispívání Clerks: Podávejte účetnictví, fakturace, statistické a další číselné údaje pro účely fakturace.
 • Vedení účetnictví, účetnictví a auditorské Clerks: Produkce finanční záznamy organizace, jako je zaznamenávání finančních transakcí, aktualizace prohlášení, a kontrolu finančních záznamů pro přesnost.
 • Makléřské Clerks: Proveďte povinnosti související s cennými papíry, jako jsou akcie, dluhopisy, komodity a jiné druhy investic.
 • Finanční Examinátoři: Zajistit soulad s právními předpisy, kterými se řídí finanční instituce a transakce. Zkontrolujte rozvahy, vyhodnotit míru rizika úvěrů, a posoudit vedení banky.
 • Herní Cage Pracovníci: finanční transakce chování pro patrony, počítat finanční prostředky, a smířit denní souhrny transakcí k rovnováze knih v herní zařízení.
 • Statistické Asistenti: Kompilace a výpočet data pro použití ve statistických studií.
 • Daňové sestavovatelé: Příprava daňových přiznání pro jednotlivce nebo malé podniky.
Program taught in:
Angličtina

See 16 more programs offered by College of du Page »

This course is Campus based
Start Date
Sept. 2019
Duration
Kontaktuj školu
Denní studium
Deadline
By locations
By date
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline

Sept. 2019