Ústav autorizovaných účetních v Anglii a Walesu (ICAEW)

Všeobecné informace

Popis programu

Kvalifikace ACA je celosvětově považována za jednu z předních obchodních a finančních kvalifikací a je uznávána a oceňována v praxi, průmyslem, obchodem a veřejným sektorem. Bezproblémové sloučení zkoušek s praktickým výcvikem na pracovišti vám plně vybaví všechny relevantní zkušenosti, dovednosti a odborné znalosti, abyste mohli přijímat správná rozhodnutí v reálném podnikovém prostředí.

Po úspěšném absolvování zkoušek ACA, vzdělávací smlouvu s zaměstnavatelem autorizovaného školení ICAEW (ATE) a požadovanou praxí, studenti požadují, aby měli tři exkluzivní dopisy ACA po jejich jménech a třpytivou kariéru před nimi.

Sunway TES CAE, jediný aktivní partner ICAEW v učení v Malajsii.

Proč ICAEW Na Sunway TES CAE

Od zahájení programu ICAEW ACA v Sunway TES CAE v roce 2004 se studenti Sunway TES CAE objevili s nejvyšším hodnocením v ACA zkouškách na celém světě a získali celkem 13 světových cen a 3 celkové pořadí zásluh.

K dnešnímu dni byli dva z našich studentů oceněni 2. a 5. místem v profesionální etapě celkovým pořadím zásluh a umístili je do top 0,5 procentního kvartilu získaných v kvalifikaci ACA po celém světě.

Vysoká rychlost přenosu

Průměrná míra úspěšnosti společnosti Sunway TES CAE pro zkoušky je následující:

  • Úroveň certifikátu: 95%
  • Profesionální úroveň: 85%
  • Pokročilá úroveň: 75%

Poznámka: Uvedené procentní sazby se čas od času liší.

Struktura zkoušky ACA

ACA se skládá ze tří úrovní - úrovně certifikátu, profesionální úrovně a pokročilé úrovně.

Úroveň certifikátu

Dokumenty o úrovni certifikátu vám představí základní koncepty, které tvoří základ pro účetnictví.

Profesionální úroveň

Profesionální vysoká škola dokáže ukázat, jak můžete vyvíjet a aplikovat technické znalosti a dovednosti.

Pokročilá úroveň

Pokročilá úroveň je místem, kde ACA demonstruje svou špičkovou kvalitu. Moduly vás rozšiřují, abyste přijali multidisciplinární přístup a dokázali, že můžete využít úsudku i technických a analytických dovedností.

Případová studie, která je založena na modelu Harvard Business School, vyzkouší vaše odborné dovednosti v souvislosti s konkrétním obchodním problémem a vyzve vás na více oblastí osnov.

Etika, technické pracovní zkušenosti a počáteční profesní rozvoj jsou integrovány do obou etap. To podporuje vaše podnikové rozhodování a vaše učení se do kontextu.

Příjmy

Března a září

Zkoušky

Úroveň certifikátu

Zkouška pro doklady o úrovni certifikátu je založená na počítačích a bude se konat každé 3 měsíce

Profesionální úroveň

Březen, červen, září, prosinec

Pokročilá úroveň

Červenec a listopad

Doba trvání

Většina studentů se kvalifikuje do tří až pěti let

Poslední aktualizace Led 2018

Informace o škole

For almost 30 years Sunway University has established a reputation both in Malaysia and overseas, as an inspiring educational leader. Perfectly harnessing the highest quality of academic personnel and ... Čtěte více

For almost 30 years Sunway University has established a reputation both in Malaysia and overseas, as an inspiring educational leader. Perfectly harnessing the highest quality of academic personnel and an exceptionally diverse range of programmes any global educational powerhouse would be proud of. Méně