řízení letecké dopravy

Všeobecné informace

Popis programu

Specialista na Správa Aviation nese odpovědnost za řízení a rozvoj podniku nebo jeho podjednotek. Cílem jejich práce je zajistit koordinovaný a hladké fungování všech jeho podjednotek a tím usnadnit fungování celé společnosti v plném rozsahu.

Během studia se studenti specializace managementu letectví dozvědět o organizaci práce různých leteckých společností. V teoretické podléhajících kurzech se studenti uvedeny potřebné teoretické zázemí: - všeobecné předměty v letectví: Základy bezpečnost letectví, letecké meteorologie, aerodynamiky, leteckých konstrukcí, operačních postupů a plánování letu, atd.

  • General související s podnikáním kurzy, během nichž se studenti zaměřují na organizaci činností v oblasti letectví: Základy Letecká společnost Zákaznický servis, marketing, základy hospodářského účetnictví, - letectví a ochrany životního prostředí, Základy logistiky, atd.

Speciální předměty: Rezervace Systems Management, letiště technologie a zařízení, Aviation Company Management, atd.

Je nanejvýš důležité pro letectví vedoucích pracovníků mít dobrou znalost angličtiny a obchodní etikety.

Kurz pro letectví inženýři trvá čtyři roky a objem studia je 240 kreditů. Proces studie spadá do tří fází:

  • Základní studium trvá tři semestry (90 ECTS). Kurz se skládá z přednášek a praktického výcviku, a slouží jako základ pro akademický studijní obor. Studie jsou prováděny ve spolupráci s University of Tartu a Estonské University of Life Sciences.

  • Základní studie letectví trvají jeden semestr (30 ECTS).

Specializace začíná po absolvování kurzu v základním studiu letectví a spadá do dvou etap:

1.. Základní odborná příprava a

  1. Speciální školení. Speciální kurzy (až 120 ECTS), naposledy na čtyřech semestrech. Studie jsou prováděny ve spolupráci s Tallinn University of Technology a praktického výcviku ve spolupráci s různými podniky letectví a institucí v Estonsku a v zahraničí.

Chcete-li absolvent Akademie Studenti mají napsat maturitní práci a složit zkoušky v závislosti na zvoleném oboru.

Vyučovacím jazykem na EAVA je Estonština kromě společných kurzů pro studenty programu ERASMUS, které jsou prováděny v anglickém jazyce.

Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Estonian Aviation Academy was founded in 1993 with the aim of training aviation specialists, developing national aviation culture and promoting aviation science and research in international cooperati ... Čtěte více

Estonian Aviation Academy was founded in 1993 with the aim of training aviation specialists, developing national aviation culture and promoting aviation science and research in international cooperation. Since 1996 state funded students have been trained at higher educational level. Méně
"Amurme."