řízení letecké komunikačních a navigačních systémů

Všeobecné informace

Popis programu

Řízení letového provozu a šíření potřebných informací probíhá letectví komunikačních systémů, které zajišťují bezpečný a plynulý tok letového provozu ve vzdušném prostoru.

Navigační systémy poskytují informace o poloze letadla a umožňují precizní navigaci během celého letu - od jeho vzletu z letiště odletu na přistání na cílovém letišti.

Sledovací zařízení a systémy se používají pro dohled nad letadla a jejich provoz ve vzduchu. Mezi tradiční dozoru zařízení jsou radary, ale vedle, nové technologie byly vzaty v užívání stejně - ADS-B a MLAT systémy.

Během studia se studenti specialitou Letecká komunikační a navigační systémy řízení (Technici a inženýři-k-být), naučit se různé letecké související obory, fyziku a matematiku. Získají speciální znalosti z elektrotechniky a radiotechniky, elektroniky, informačních technologií, zpracování dat a v mnoha dalších oblastech. V průběhu celého studia na praktické dovednosti v oblasti řízení systémů, schopnost vyhodnotit technické parametry a dovednosti při testování přístroje a vybavení jsou vyvinuty.

Během 4 let průběhu studia se studenti také získají znalosti o nejnovějších systémů a technologií z oboru, jako je satelitní navigace, VoIP komunikace, GIS - geografický informační systém a několik dalších. Kromě toho UAV systémy se učí, a je možné se vypořádat s robotiky a příslušné programování.

Studenti obdrží přípravu širokém měřítku v oblasti komunikace a řízení navigační systémy. Kromě toho se mohou specializovat v jedné ze dvou subspecialties:

  • Specialista na navigaci a sledovacího zařízení (A3.1), kteří získali hluboké znalosti během jejich dva semestry na katedře rozhlasu a sdělovací techniky Tallinn University of Technology, - specialisty na datové komunikace a zařízení pro zpracování informací (A3. 2), kteří získají hluboké znalosti během jejich dva semestry na Fakultě matematiky a informatiky na univerzitě v Tartu.

Inženýři z letecké komunikace a navigační systémy mohou pracovat v estonské vzdušných sil, na letištích a v jiných podniků a firem spojených s letectvím.

Kurz pro letectví inženýři trvá čtyři roky a objem studia je 240 kreditů. Proces studie spadá do tří fází:

  • Základní studium trvá tři semestry (90 ECTS). Kurz se skládá z přednášek a praktického výcviku, a slouží jako základ pro akademický studijní obor. Studie jsou prováděny ve spolupráci s University of Tartu a Estonské University of Life Sciences.

  • Základní studie letectví trvají jeden semestr (30 ECTS).

Specializace začíná po absolvování kurzu v základním studiu letectví a spadá do dvou etap:

1.. Základní odborná příprava a

  1. Speciální školení. Speciální kurzy (až 120 ECTS), naposledy na čtyřech semestrech. Studie jsou prováděny ve spolupráci s Tallinn University of Technology a praktického výcviku ve spolupráci s různými podniky letectví a institucí v Estonsku a v zahraničí.

Chcete-li absolvent Akademie Studenti mají napsat maturitní práci a složit zkoušky v závislosti na zvoleném oboru.

Vyučovacím jazykem na EAVA je Estonština kromě společných kurzů pro studenty programu ERASMUS, které jsou prováděny v anglickém jazyce.

Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Estonian Aviation Academy was founded in 1993 with the aim of training aviation specialists, developing national aviation culture and promoting aviation science and research in international cooperati ... Čtěte více

Estonian Aviation Academy was founded in 1993 with the aim of training aviation specialists, developing national aviation culture and promoting aviation science and research in international cooperation. Since 1996 state funded students have been trained at higher educational level. Méně
"Amurme."