školení v designu cestě - modulomaster

Všeobecné informace

2 dostupných umístění

Popis programu

Vzdělávací program v designu - ModuloMaster

Podpořit účast profesních zkušeností mistra, Italian Design School zahajuje projekt ModuloMaster. S ModuloMaster poskytuje účast studenta v jedné nebo ve dvou ze tří modulů, které rozděluje do roku Master in Creative Design.

vyučování

Student, ve spolupráci s kolegy, a koordinuje učitel vyjadřuje své profesní dovednosti v podmínkách reálného podnikání nebo odbornou studii design centra, v prostředí, které si klade za cíl podporovat dialog a výměnu zkušeností, rozvoj individuálních projektů doprovázen dokumentů potřebných pro konečné úpravy.

Činnost se provádí pomocí metody výzkumu, tvůrčí metodu a metodu konstrukce SID.

Tyto projekty jsou prezentovány osobně studenta do klientských manažerů společnosti.

Projekty musí být dokončeny do 10 týdnů, jednou úmyslně obsahu trénovat studenta na rychlost realizace projektů a včasné dodávky, hodnoty, které spojily s projektovanou kapacitu definovat vysokou profesní profil, který dnes na trhu hledá.

příjemci

Přístup k ModuloMaster je vyhrazeno pro ty, kteří se zúčastnili alespoň dva roky postgraduální vzdělávání na veřejných nebo soukromých školách designu, kterou absolvoval studenty nebo absolventy v architektuře, strojírenství a designu, pro ty, kteří získali odborné zkušenosti jako výtvarník. Počet míst je omezen.

Servis kancelářské a jazyk

Kurzy se konají v sídle italského School of Design v Padova Corso Stati Uniti 14 a - ZI Sud.

Úředními jazyky jsou italština a angličtina.

Osvědčení o účasti

Na konci ModuloMaster se student dostane osvědčení o účasti vydané italskou School of Design.

Plán kurzu

Během ModuloMaster studenty navrhovat současně na témata zadaných dvěma různými společnostmi, koordinovaných dvěma různými učiteli.

Oba projekty jsou vyvinuty v 10 týdnů následujícím způsobem:

  • Týden 1: Přiřazení tématu od klienta firmy
  • 1-5 týdnů: fáze tvůrčího designu koordinuje učitel
  • Týden 5: Firemní prezentace prvních projektových nápadů, od ruky skic od každého studenta a výběru myšlenek, aby do designové studie (alespoň jeden nápad pro každého žáka)
  • Týden 5-10: Samostatná designová studie koordinována profesorem
  • Týden 10: Prezentace společnosti každý student závěrečných projektů a odevzdání přihlášek (poskytujících realistické 3D obrazy) na papíře nebo elektronické formě.


Poznámka: Není určeno na projektování a industrializace, který je přímo řízen společností v případě kupující má v úmyslu přistoupit k rozvoji jednoho nebo více produktů.

požadavky na přijetí

Vstupné je podmíněno předložením životopisu a osobního portfolia, a pokud je to nutné, na základě výsledků rozhovoru s ředitelstvím pro ověření získaných tréninku.

nepostradatelné:

  • dobré dovednosti v ručních skic;
  • dobré znalosti v 3D modelování a vizualizace;
  • Znalost anglického jazyka na středně pokročilé úrovni;
  • preferenční znalost italského jazyka.
Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Scuola Italiana Design (SID) was set up in 1991 in Padua as a school of industrial design and it has since dedicated itself to the aesthetic and technical-functional study and design of objects in sma ... Čtěte více

Scuola Italiana Design (SID) was set up in 1991 in Padua as a school of industrial design and it has since dedicated itself to the aesthetic and technical-functional study and design of objects in small, medium and large-scale production.Its inception was heavily solicited by the Chamber of Commerce of Padua in order to respond to the rising request by local companies for specialized professionals in product innovation. Méně
Padova , Rovinj + 1 Více Méně