Ženy

Všeobecné informace

Popis programu

Připojte se k studentkám univerzit z celého světa pro tento dvoutýdenní program, který zkoumá ženy jako vedoucí a inovátorky. Studenti se učí o klíčových teoriích, současných trendech a nejúčinnějších technikách pro tvorbu a realizaci vaší vize. Interaktivní aktivity a komunikační cvičení doplňují materiál kurzu. Program se snaží inspirovat účastníky k využívání jejich nových dovedností, aby mohli smysluplně přispět do své společnosti.

Z důvodu omezení bydlení je tento program otevřen pouze studentkám.

126072_WomenInnovationClassPhoto.jpg

Kurs

F2719: Ženy a vedení

Naučte se analyzovat role, zodpovědnosti a očekávání žen ve vedoucích pozicích. Budete zkoumat kulturní problémy a trendy z historického, sociologického, politického a etického hlediska.

 • Proč na vedení žen záleží?
 • Mají ženy identifikovatelně odlišný způsob vedení?
 • Jakým strukturálním / institucionálním / kulturním překážkám čelí ženy?
 • Jak ženy tyto překážky postavily / napadly / změnily?
 • Jak jsou záležitosti týkající se žen a vedení podobné a / nebo odlišné v různých kulturách?
 • Jak jsou nástroje pro inovace a kreativitu pro ženy a vedení?

Tento kurz je vyučován v angličtině a je plně akreditován.

Přepisy vydává Univerzita Karlova, nejstarší univerzita ve východní Evropě. Přepisy jsou v angličtině a uvádějí název kurzu, číslo, kredity a stupeň známky. Většina studentů je schopna přenést kredit z programu, pokud jsou předem dohodnuta s jejich domácí univerzitou. Podrobnější informace o převodu kreditu konzultujte s vaší domácí univerzitou před návštěvou programu.

Kurz má minimálně 45 kontaktních hodin a stojí 3 kredity za semestr USA nebo 6 kreditů ECTS (evropský systém).

Kulturní aktivity a workshopy

Program je intenzivní, ale také navržen tak, aby byl vysoce interaktivní a poutavý. Třída je směsí přednášek, diskusí, workshopů a návštěv na místě. Naším cílem je poskytnout vám speciálně navrženou strukturu kurzů / aktivit, ale také dostatek volného času k prozkoumání nádherných pražských památek.

Jak vypadá vzorový den?
 • Ranní třída zkoumající klíčové teorie žen a vedení
 • Přestávka na oběd
 • Odpolední návštěva komunistického muzea a skupinová diskuse o vlivu komunismu na ženské hnutí ve východní Evropě
 • Večer volitelný jazzový koncert

Dodatečné informace. Praha je díky své cenové dostupnosti, rozmanitosti a přívětivosti hodnocena jako jedno z nejlepších měst pro zahraniční studenty. Index nejlepších studentských měst Quacquarelli Symond považoval české hlavní město za „stěžejní místo v seznamu nejlepších evropských destinací pro město, a to díky výraznému hradu, středověkému starému městu zapsanému na seznamu UNESCO a prosperujícímu umění, muzeím a nočnímu životu“. zapomenout na její rozmanitou politickou a intelektuální historii - včetně desetiletí komunistické okupace - které poskytují komplexní zkoumání vůdcovství a role žen v sociálních změnách! Přidejte se k nám na exkurzích do:

 • Muzea
 • Inovační centra
 • Proslulé české kino a
 • Setkání s ženkami a sociálními podnikatelkami

Způsobilost

Způsobilost

Žádosti jsou průběžné . Toto je náš 20. výroční program a začínáme brzy v přijímacím řízení. Důrazně doporučujeme lidem, aby se přihlásili brzy!

Nemáte čas a chcete zahájit proces dříve, než provedete úplnou aplikaci? Nejprve odešlete svůj zájmový formulář.

126102_126077_LennonWallAnnieGraceJackie.jpg

Výuka

Výuka. Cena dvoutýdenního programu je 2 850 USD. To zahrnuje školné (3 kredity US / ECTS), ubytování, výlety a kulturní aktivity. Cestování do Prahy a jídla nejsou zahrnuty. K zajištění místa v programu je nutná nevratná záloha.

Školné sleva na kombinaci programu se čtyřtýdenním programem Praha nebo Raleigh. Studenti mohou tento program kombinovat s programem Praha červenec nebo Raleigh červenec a za léto získat 9 kreditů. Kombinací programů získají studenti za dvoutýdenní program slevu ve výši 1000 $.

Lze dohodnout platební plány. Cesta do programu není zahrnuta, ale letenky si můžete rezervovat prostřednictvím STA Travel, největší studentské cestovní společnosti na světě.

Stipendia

Chápeme, že studium v zahraničí je důležitou investicí do vašeho intelektuálního a osobního růstu. Někdy potřebujete trochu pomoci, proto vám nabízíme omezený počet dílčích stipendií. Ne úplná stipendia; ale částečná stipendia. Stipendia jsou primárně vyhrazena pro studenty z východní Evropy a rozvojových zemí, ale nikdy to nebude bolet.

Poraďte se také se školou. Zdroje mohou mít vaše studium v zahraničí, studentské aktivity, vyznamenání a / nebo finanční pomoc. Mnoho našich studentů dostává pomoc od svých univerzit nebo komunity. Dokonce vám dáme dopis, který vám pomůže!

Krásné! (Velkolepý!)

Bydlení, jídla

Bydlení. Studenti jsou ubytováni v koleji pro dvě osoby. Pokoje mají společnou koupelnu a lednici s jedním dalším pokojem. Budova koleje má obývací pokoj, kuchyňský kout a krásné nádvoří. A co je nejdůležitější - je to přímo v centru města! Jednolůžkové pokoje (stále sdílejí chodbu a koupelnu s jiným pokojem) mohou být k dispozici za příplatek.

Strava není zahrnuta. Studenti obvykle ukládají snídani v mini-lednici. Praha má mnoho cenově dostupných obědů a večeří. Studenti mohou také využít kuchyňský kout k vaření s přáteli.

Přeprava. Praha má vynikající, levný a spolehlivý systém veřejné dopravy. Studenti pěšky nebo na krátkou jízdu tramvají na Karlovu univerzitu. Můžete si zakoupit měsíční cestovní pas, který vás opravňuje k neomezenému cestování v pražských autobusech, tramvajích a metru za orientaci přibližně 25 USD (35 $ pro studenty nad 26 let).

Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Leadership exCHANGE is an educational organization dedicated to providing young people with the skills and opportunities they need to become active and responsible citizens in this global community. P ... Čtěte více

Leadership exCHANGE is an educational organization dedicated to providing young people with the skills and opportunities they need to become active and responsible citizens in this global community. Programs run throughout the year in Prague and Raleigh, North Carolina. Méně
Raleigh , Praha + 1 Více Méně