Přečtěte si oficiální popis

Poskytneme vám praktické a teoretické aspekty koučování fotbalu, včetně toho, jak efektivně plánovat, provádět a vyhodnocovat fotbalové koučování pro hráče všech věkových kategorií. Kvalifikace se skládá z osmi povinných jednotek, které vám dávají 20 kreditů.

Náš kurz je uznáván jako standardní úroveň 2 kvalifikace pro koučování fotbalu národním řídícím orgánem pro fotbal v Anglii, The Football Association. FA je také profesionálním orgánem pro fotbalové trenéry, který poskytuje služby a podporu těm, kteří mají tuto a další fotbalovou kvalifikaci.

Máme podporu celé řady zaměstnavatelů - včetně fotbalových sdružení, klubů, škol a vysokých škol - jako jediné kvalifikace pro ty, kteří chtějí pokročit ve své kariéře v koučování fotbalu. Kvalifikace je také potvrzena vedoucím agenturou pro koučování, sportovní trenér UK, který splňuje kritéria UKCC.

Náš kurz je určen k přípravě trenérů pro zaměstnání v placených nebo dobrovolných rolích jako fotbalový trenér v místních amatérských mladých / nadřízených klubech, klubů a školách FA Charter Standard, komunitních fotbalových schématech a fotbalových schématech.

Tyto kurzy se konají v zařízení Akademie sportů na London South Bank University v London South Bank University a v blízkých venkovních prostorách pro praktické prvky.


Vstupní požadavky

Musíte absolvovat Level 1 Award v koučování fotbalu a musíte být nejméně 16 let věku. Budete muset dokončit modul FA Learning Online "Laws of the Game" a obvykle poskytovaný jako součást vzdělávacího programu držet certifikát FA pro pomoc při mimořádných událostech a zúčastnit se workshopu FA "Ochrana dětí ve fotbale" ( studenti mladší 18 let mají právo na doplnění alternativy k dílně).


Poplatky a financování

Kontaktujte Akademii sportu za cenu.

Všechny moduly mohou být změněny na univerzitě a mohou se lišit od modulů, které vám nabízejí při studiu.

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 51 více kurzů z London South Bank University »

Poslední aktualizace June 9, 2018
This course is Campus based
Start Date
Srp. 2019
Duration
Kontaktuj školu
Denní studium
Price
- Kontaktujte Akademii sportu za cenu.
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Srp. 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Srp. 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date