Course in Insurance - Skills Programme 3 in Long-term Insurance

Všeobecné informace

4 dostupných umístění

Popis programu

Kurz v programu pojištění - dovednosti 3 v dlouhodobém pojištění


Osvědčení

Po úspěšném dokončení programu obdrží žákům Damelin Results Letter, v němž jsou uvedeny jednotkové standardy, a pokud je PoE uznána za kompetentní, Damelin se bude ucházet o INSETA pro studenty pro Program dovedností 3 v dlouhodobém pojištění: SAQA ID 49649 ( Kredity 22), které mají být uděleny.


Vstupní požadavky

Pokud se provádí na plný úvazek:
• Komunikace na úrovni NQF Level 3 / Grade 11
• Matematická gramotnost na úrovni NQF Level 3 / Grade 11
• Počítačová gramotnost na úrovni NQF Level 3 / Grade 11
Pokud se provádí na částečný úvazek:
• Znalost, porozumění a aplikace numerologie a gramotnosti (1. a 2. jazyk) ve stupni 12 nebo ekvivalentu
• CAT byla schválena, čímž se vyloučí žák ze základních poznatků
• Znalost, porozumění a používání počítačové gramotnosti na úrovni NQF Level 3 / Grade 11 nebo ekvivalentu


Doba trvání kurzu

Doba trvání programu je 84 hodin a výuka probíhá tváří v tvář na základě předpokládaných hodin NQF. To vylučuje čas na dokončení úkolů, výzkum a samostudium. Každý školní areál v Damelinu má jiný plán výuky. Programy jsou nabízeny během týdne, večer nebo v sobotu.


Úvod do kurzu

Program dovedností 3 v dlouhodobém pojištění je určen pro ty, kteří chtějí vykonávat kariéru nebo se nacházejí v prostředí finančních služeb, které vyžaduje základní úvod do legislativy a finanční gramotnosti. Tento program dovedností je součástí plné kvalifikace akreditované INSETA: Certifikát FET: Dlouhodobé pojištění, SAQA ID 49649, úroveň 4.

Poslední aktualizace Srp 2017

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Damelin Part TimeDamelin holds the key to your future success, with Part-Time courses offered via face-to-face tuition.If you’re looking for quality private education that is relevant and up to date w ... Čtěte více

Damelin Part TimeDamelin holds the key to your future success, with Part-Time courses offered via face-to-face tuition.If you’re looking for quality private education that is relevant and up to date with the demands of industry, then you’ve come to the right place.At Damelin, we believe in all our students. Our campuses offer courses to meet your individual needs. We cater for the educational needs of school-leavers as well as more mature learners. Our wide variety of courses and programmes create a platform for lifelong learning. Méně
Johannesburg , Johannesburg , Johannesburg , Johannesburg + 3 Více Méně