3D motion absolvent

Všeobecné informace

Popis programu

Postgraduální studium v ​​3D Motion

Tváří v tvář linearity tradičních formátů, dnes v našem prostředí nové paradigma je nakreslena: on-demand obsahu, fragmentace zprávy, on-line účast ... Informace, vzdělávání a zábavy průtoku v nezmenšené míře prostřednictvím všech obrazovkách a digitálních zařízení , Ale navzdory změnám a nad nimi, designér-komunikátor Výzvou zůstává stejný: získat pozornost lidí. K tomu, řízení formální zdroje a klíče k narativní a přesvědčování je bezesporu jeho hlavní zbraň.

Nicméně, audiovizuální tvůrce potřebuje znát a mistr základní nástroje, které vám umožní reprezentovat své nápady cestu, a čím více, tím lépe. Nástroje, které dělají projekty, které jsou schopny zachytit pozornost diváka. Nástroje stavět památné zpráv.

V tomto rámci, 3D řešení poskytují aktuální krajinu pohyblivé grafiky nesporný z přidané hodnoty, která se stala šíření vysoce konkurenčním trhu.

Cíle školení

Ponořte návrháře v procesu odrazu a experimentování projektů po animované grafiky a audiovizuální tvorby, prohloubení znalostí o složení nástrojů a digitální verzi nejen jako okamžité řešení základních problémů stvoření, ale jako pomoc a podporu svět myšlenek.

CURRICULUM

Tento postgraduální kurz je rozdělen do 4 modulů a dochází k závěru, s konečnou studií projektu.

  • Modul I - Technologies (Cinema 4D)
  • Modul II - Semináře (animace, Abstraction TV, typografie pro monitor a kameru-osvětlení)
  • Modul III - Projekty (Identity a audiovizuální Promotion)
  • Modul IV - audiovizuální kultury

LIST

Problém: 4. vydání

Kvalifikace: 3D Motion absolvent z University of Vic-UCC. Studenti bez vysokoškolským vzděláním obdrží univerzita nástavbového studia diplom.

Kredity: 30 ECTS

Doba Škola: Od 08.10.2015 do května 2016. Prezentace PFE: červen 2016

Otevírací doba: Úterý a čtvrtek od 19h do 22h

Modalidad: Třída

Jazyk: Španělský

Cena: € 3480

Přístup: Absolventi a / nebo absolventů. Vyšší absolventů. Vyšší odborné přípravy na úrovni cyklů plastových umění a designu a profesionální rodiny: Design interiéru, grafického designu, průmyslového designu a užitého umění oblečení. Profesionálové bez zvláštních kvalifikaci sektoru, které mohou prokázat odborné praxe. Přístup do kurzu je určena výběrového řízení. Je nezbytně nutné zadat Postgraduální studium ve 3D Motion dokončili, nebo být pokračování paralelní Postgraduální studium v ​​oboru Motion Design nebo prokázat praxi týkající se životního prostředí audiovizuálního designu, plynulou (střední / vysoký průměr) z nástrojů pro zpracování (Photoshop) a audiovizuální editaci a složení (AfterEffects).

Poznámky: Španělská intenzivní kurz v září pro zahraniční studenty, kteří se chtějí zapsat do Masters (volitelný předmět).

Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Bau is a centre that provides higher education in the field of design. Located in Barcelona, one of the leading cities in the field of design, BAU is situated in an industrial area of over 6,000 m2 eq ... Čtěte více

Bau is a centre that provides higher education in the field of design. Located in Barcelona, one of the leading cities in the field of design, BAU is situated in an industrial area of over 6,000 m2 equipped with specific rooms for teaching and multi-purpose spaces designed to promote research, creation and innovation. Méně