Kurz Tante Marie 4 Week Essential Skills je jedním z předních světových kuchařských kurzů tohoto typu.

Během kurzu se studenti naučí řadu základních kulinářských dovedností v několika oblastech kuchyně. Studenti opustí s možností vařit dobré jídlo, pro všechny příležitosti a v jakémkoli prostředí.

K tomuto kurzu je zařazena také cena v úrovni 2 v oblasti bezpečnosti potravin ve stravování spolu s oceněním CTH Level 2 v oblasti kvalifikace v oblasti kulinářských dovedností.

tcma

Co se naučíte

Váš kurz bude začínat úvodem do práce v profesionálním kuchyňském prostředí, zahrnujícím praktické dovednostní dovednosti, jako jsou dovednosti s nůžkami, než se přesunete na základy základního kuchařství.

Výuka je navržena tak, aby zahrnovala recepty a techniky, které vám pomohou pochopit, jak se potraviny mění při vaření. To vám umožní provádět úpravy a opravovat chyby, jak budete pokračovat produkovat své vlastní recepty a menu.

Budete vyučováni v malé skupině studentů se stejným zaměřením a většina času na akademii bude využita v našich nejmodernějších kuchyní. Získáte komplexní znalosti o oblastech, jako jsou omáčky, polévky, maso, ryby, cukrovinky, pečivo, chléb ... a mnoho dalších!

Zkoušky

Na tomto kurzu není žádné hodnocení nebo zkouška.

ZÍSKANÉ KVALIFIKACE

  • Ocenění na úrovni 2 v oblasti bezpečnosti potravin
  • Potvrzení o účasti

tcma

Kariérní vyhlídky

Studenti, kteří absolvují čtyři týdenní základní dovednosti v kuchařství, jsou dobře připraveni pro práci v mnoha kuchyňských prostředích. Mnoho absolventů se rozhodne uplatnit své nové dovednosti, zatímco pracuje na prázdninovém ročním období, zatímco jiní si je užívají v praxi během lyžařské sezóny. Základní dovednosti jsou také dobrým předchůdcem našich delších kurzů, jako je Intenzivní Cordon Bleu Diploma, pro studenty, kteří chtějí dosáhnout formální kvalifikace.

Absolventi Tante Marie jsou známí svými nepřekonatelnými standardy a odbornou disciplínou, která je kladou vysokou poptávkou od zaměstnavatelů lyžařských chat. Pracujeme s širokou sítí firem, které pravidelně nabízejí našim studentům poradenství a rozhovory.

Program se vyučuje na:
  • Angličtina

Zobraz 4 více kurzů z Tante Marie Culinary Academy »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Duration
4 týdnů
Denní studium
Price
2,750 GBP
POPLATKY 2 450 - 2 750 GBP.
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Termín odevzdání přihlášek
End Date