Filter
A-levels
Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

A-úrovně jsou zkoušky studenty ve Velké Británii, aby získali vstup na univerzitu. Každý test pokrývá jiný předmět a studentské skóre mu může pomoci vybrat si oblast pro pokročilé studium.

Počítačová věda je obor, který se rychle rozšířil s růstem technologického rozvoje. Podle definice, je to praktické a vědecký přístup k výpočtu. To zahrnuje algoritmy, které se zabývají získávání, zpracování a reprezentovat informace.

 

 

Najděte nejlepší akreditované vysoké školy, obchodní školy, univerzity s bakalářským studiem v Evropě, USA, Asii, Austrálii, Velké Británii, a mnoha jiných zemí zde! Ušetřete čas!

Čtěte více Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru:

1 Výsledky v Počítačové vědy

Richard Huish College

Výpočetní si klade za cíl, aby vám úvod do základů práce na počítači a má silný praktický programovací prvek. To je učeno ve specializovaném výpočetním místnosti pomocí V ... [+]

Počítačová věda

Maturitou plný úvazek zkušební komise: AQA

Výpočetní si klade za cíl, aby vám úvod do základů práce na počítači a má silný praktický programovací prvek. To je učeno ve specializovaném výpočetním místnosti pomocí Visual Studio 2008. Pokud máte v plánu, aby se stal profesionálním výpočetní doporučujeme pokračovat ve své studium na univerzitní úrovni.

Tento kurz s maturitou je určen pouze jako program dva roky.

Možná jste studovali computing související IT kurzů na škole, ale ty nejsou podmínkou pro vstup do tohoto kurzu. Už byste měli mít zájem na všech věcech do činění s výpočetní a bude tento kurz rozšířit vaše znalosti do programování a rozšířené dovednosti včetně, jak počítač funguje.... [-]

Spojené království Taunton
Srpen 2019
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině