Absolvent v obalovém designu

Všeobecné informace

Popis programu

Absolvent Obalový design

Jedním z nejvíce stabilní a bezpečné přenášení hodnot zbrusu cest je přes obal. Tyto výrobky a zejména to, co prošel kontejnerech, stále více, jeden z hlavních zdrojů společnosti.

Obal Výzvou je učí, jak budovat a rozvíjet efektivní, schopný vytvořit zvláštní pouto se svými diváky, aby dopad na jen milisekundu a vytvářet loajalitu spotřebitelů obalů.

Obalový design je zcela odlišný od ostatních disciplínách designu disciplíně, protože jeho hlavním cílem je okamžité uznání. Obal úspěchu ilustrovaný velkých značek by měl mít především konzistence vaší komunikace.

Cíle postgraduální studenty či odborníky s prověřenými zkušenostmi, kteří se chtějí specializovat v designu ochranných známek a obalů.

Cíle školení

Vlak designer v procesu konceptualizace, vytváření a rozvoje obalu dávat to nástroje, které vám pomohou vyvinout nejlepší kreativní řešení k cílům, které vznikají.

CURRICULUM

Tento postgraduální kurz je rozdělena do 3 modulů a dochází k závěru, s konečnou studií projektu. Konkrétně, organizují konference s odborníky na klíče a aktuálním významu nebo dokončených otázkách postgraduální vzdělávání.

  • Modul I - Packaging návrhového procesu.
  • Modul II - Tools.
  • Modul III - Packaging Stavební projekty (5 workshopy).

LIST

Problém: 6. vydání

Kvalifikace: Obalový design absolvent z University of Vic-UCC. Studenti bez vysokoškolským vzděláním obdrží univerzita nástavbového studia diplom.

Kredity: 30 ECTS

Doba Škola: 20. října 2015, květen 2016. Prezentace PFE: červen 2016

Otevírací doba: Úterý a čtvrtek od 19h do 22h

Modalidad: Třída

Jazyk: Španělský

Cena: € 3690

Přístup: Absolventi a / nebo absolventů. Vyšší absolventů. Vyšší odborné přípravy na úrovni cyklů plastových umění a designu a profesionální rodiny: Design interiéru, grafického designu, průmyslového designu a užitého umění oblečení. Profesionálové bez zvláštních kvalifikaci sektoru, které mohou prokázat odborné praxe. Přístup do kurzu je určena výběrového řízení.

Poznámky: Španělská intenzivní kurz v září pro zahraniční studenty, kteří se chtějí zapsat do Masters (volitelný předmět).

Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Bau is a centre that provides higher education in the field of design. Located in Barcelona, one of the leading cities in the field of design, BAU is situated in an industrial area of over 6,000 m2 eq ... Čtěte více

Bau is a centre that provides higher education in the field of design. Located in Barcelona, one of the leading cities in the field of design, BAU is situated in an industrial area of over 6,000 m2 equipped with specific rooms for teaching and multi-purpose spaces designed to promote research, creation and innovation. Méně