Read the Official Description

Kurz je určen pro profesionály, kteří chtějí posílit svou kariéru tím, že rozšiřují své analytické dovednosti a schopnost vedení. Obsahuje: aplikované a přizpůsobené školení v aplikovaných klíčových disciplinárních a transdisciplinárních nástrojích a metodikách, řešení problémů integrovaných v práci se zaměřením na identifikaci a analýzu složitých problémů a příležitostí v digitálním kontextu rozvíjení vodcovských dovedností a schopností všechny předměty se vyučují v intenzivním režim přes plné pátky a soboty, což znamená, že studenti mohou pracovat během studia, uplatňovat to, co se okamžitě učí na svých pracovních místech; týdenní zasedání je plánována pouze pro hodnocení ve třídě a skupinové koučování a mentoringové setkání přednášejícími vedoucími akademickými pracovníky z UTS Business School, ke kterým se připojí odborníci z jiných fakult UTS ; studenti se také angažují s rozsáhlou sítí pomocných pracovníků a průmyslových partnerů, což je kohortový model podporující rozvoj trvalých vztahů se stejnojmennými vrstevníky.

Kurz připravuje studenty s klíčovými znalostmi a metodologiemi potřebnými pro identifikaci, pochopení a analýzu komplexních výzev v rychle se měnícím digitálním prostředí. Zaměřuje se na vývoj analytických myslitelů, kteří identifikují podnikové výzvy, integrální myslitelé, kteří integrují různé pohledy na řešení komplexních problémů efektivních komunikátorů, kteří se angažují s různorodými publikami zodpovědnými lídry, kteří kriticky vyhodnocují obchodní praktiky, a myslitelů vpřed, kteří plánují změny v digitálním prostředí.

Kurz je vhodný pro studenty z podnikatelského i nepodnikatelského prostředí, kteří se snaží zlepšit a rozvíjet schopnost analyzovat a pochopit složité výzvy a příležitosti, které mohou přeměnit organizace. Možnosti kariéry zahrnují řadu řídících rolí se zaměřením na změnu transformační změny ve velkých, soukromých, veřejných a neziskových organizacích i v malých a středních podnicích.

Program taught in:
Angličtina

See 57 more programs offered by University of Technology Sydney »

Last updated November 20, 2018
This course is Campus based
Start Date
Led. 2020
Duration
Kontaktuj školu
Denní studium
Price
19,960 AUD
v AUD za relaci 24 cp
Deadline
By locations
By date
Start Date
Led. 2020
End Date
Application deadline

Led. 2020

Location
Application deadline
End Date