Dozvíte nejzákladnější aspekty této světoznámé designu a retušovací nástroje.

Pořad jednání

V této intenzivní kurz nejprve musíme naučit rozhraní Adobe InDesign a prozkoumat všechny možnosti, které tento skvělý program.

Pak budeme dělat redakční rozvržení práce pro poskytování profesionálních, pracovní dokumentaci a zprávy, stejně jako prezentační Interaktivní PDF.

To bude také vytvořit menu restaurace, naučí vyložit knihu nebo časopis a nakonec budete vytvářet své vlastní osnovy z více kreativní můžete vždy sloužit zdůraznit, že ji budete potřebovat.

Kdokoliv může mít tento kurz?

Ano, kurz je navržen tak, aby začít od 0 ° C a pro všechny osoby, ať už student nebo pracovník v jakémkoliv průmyslu, kteří se chtějí naučit nebo je potřeba vyvinout redakční práci, design nebo mnohem profesionálnější než většina běžných nástrojů vypadat.

Naučíte optimalizovat produktivitu a mnohem více zefektivnit rozvržení úkolů a vytváření dokumentů.

Tento mocný nástroj vám také pomůže vytvořit pracovní místa, jako jsou bulletiny, digitálních prezentací, interaktivních novin, rozvržení časopisů, knih, novin a další.

příjemci

Adobe Indesign Intenzivní kurz si klade za cíl zahájit studenta ve známém designu nástroje a retušování fotografií. Příjemci tohoto kurzu jsou ti, kteří, aniž by žádné předchozí znalosti, které chtějí vstoupit do světa Indesign a začínají objevovat možnosti tohoto výkonný software.

  • Rozsah: Učebna samozřejmě.
  • Doba: 30 hodin.
  • Termín: od 24. ledna 2018 do 7. února 2018.
  • Doba: od pondělí do čtvrtka od 18:00 do 21:00
  • Jazyk: španělština.
  • Musí přinést notebook
  • Vytvrditelná prostřednictvím Nadace tripartity (pouze firem)

intenzivní kurzy

Kdo by měl číst tyto intenzivní kurzy?

Tyto výukové programy jsou zaměřeny především na studenty vysokých škol, kteří potřebují podporu v různých nástrojů a softwaru, které budou potřebovat, aby řádně rozvíjet své studium. Jsou také určeny pro všechny, kteří se potřebují naučit „od nuly“ významných a známých programů v oblasti grafického designu, 3D modelování, střih videa ... a to jak pro osobní rozvoj a pro rekvalifikaci.

Program se vyučuje na:
  • španělština

Zobraz 7 více kurzů z COCO - Escuela Europea para la Comunicación y Las Artes Visuales »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Duration
30 hodin
Kombinované
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Termín odevzdání přihlášek
End Date