Aircraft Engineering

Všeobecné informace

Popis programu

Co jste vzděláni a vyškoleni, aby se stal?

Pole letectví vznikla, roste a vyvíjí, především díky rozvoji letecké techniky - z důvodu technických řešení, která umožňují pohybovat bez jakéhokoliv kontaktu s vozovkou. Vytvoření takové technické řešení - projektování, inženýrskou, výrobní a údržbu letadel a proto poskytuje formát a obsah ke všemu, co probíhá v letectví.

Práce z leteckého inženýra zahrnuje vytváření high-tech řešení nebo postupy údržby v oblasti mechaniky, mechatroniky i elektroniku. Dovednosti a zkušenosti umožňují příslušné specialisty pro práci v jiných oblastech, které vyžadují použití high-tech řešení, řešit technické problémy: automobilový průmysl, železniční doprava atd.

Po ukončení studia v roce Aircraft Engineering je možné pracovat jako letecký inženýr nebo technik údržby při výrobním podniku, nebo provádění postupů údržby na letadle.

Kromě práce jako inženýr v podniku navrhování a výrobě s posádkou nebo bezpilotních vzdušných dopravních prostředků, je možno aplikovat získané znalosti techniky ve způsobilosti k údržbě letadel podniku: - dělá aerodynamické analýzy a pevnostní výpočty v letadle nebo na strukturu opravy, provádění technických výkresů; - plánování generální opravy a opravy operací, - vykonávání každodenních postupů údržby (revize a opravy letadel struktur, analýza systémových poruch a odchylek).

Práce v této speciality vyžaduje specialista se dobře vyznají v systémech na palubě, mít odvahu rozhodovat, mají schopnost plánování, být pečlivý v následujících návodech k obsluze, stejně jako mít dobré manuální zručnosti při manipulaci účelových zařízení a nástroje . Aby bylo možné přijmout nezbytná nápravná opatření letecký inženýr potřebuje rozsáhlé odborné zkušenosti. Mají se zobrazí odpovědný přístup ke kvalitě postupů údržby provedených.

Kurz pro letectví inženýři trvá čtyři roky a objem studia je 240 kreditů. Proces studie spadá do tří fází:

  • Základní studium trvá tři semestry (90 ECTS). Kurz se skládá z přednášek a praktického výcviku, a slouží jako základ pro akademický studijní obor. Studie jsou prováděny ve spolupráci s University of Tartu a Estonské University of Life Sciences.

  • Základní studie letectví trvají jeden semestr (30 ECTS).

Specializace začíná po absolvování kurzu v základním studiu letectví a spadá do dvou etap:

1.. Základní odborná příprava a

  1. Speciální školení. Speciální kurzy (až 120 ECTS), naposledy na čtyřech semestrech. Studie jsou prováděny ve spolupráci s Tallinn University of Technology a praktického výcviku ve spolupráci s různými podniky letectví a institucí v Estonsku a v zahraničí.

Chcete-li absolvent Akademie Studenti mají napsat maturitní práci a složit zkoušky v závislosti na zvoleném oboru.

Vyučovacím jazykem na EAVA je Estonština kromě společných kurzů pro studenty programu ERASMUS, které jsou prováděny v anglickém jazyce.

Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Estonian Aviation Academy was founded in 1993 with the aim of training aviation specialists, developing national aviation culture and promoting aviation science and research in international cooperati ... Čtěte více

Estonian Aviation Academy was founded in 1993 with the aim of training aviation specialists, developing national aviation culture and promoting aviation science and research in international cooperation. Since 1996 state funded students have been trained at higher educational level. Méně
"Amurme."