Aircraft Engineering

Keilir Academy in Iceland

Popis programu

Read the Official Description

Aircraft Engineering

Keilir Academy in Iceland

Aircraft Engineering

Keilir Group Aircraft Engineering

Evropská agentura pro bezpečnost letectví (EASA) upravuje veškerou činnost v oblasti letectví v Evropě. Inženýři jsou licencovány stejným způsobem jako piloty a dispečery řízení letového provozu. Inženýr, který je plně licencované může osvědčit práci, která byla provedena na letadle, a vrátit ho do nebe. Service leteckého výcviku Ltd. Perth Skotsko ve spolupráci s Keilir Aviation Academy zřídila místní pobočku pole v místě Keilir v Asbru v Reykjanesbær kde kurzy pro certifikované leteckého inženýrství koná. AST je schválen UKCAA (United Kingdom Civil Aviation Authority).

Jedná se o 5 semestr akreditovaný program pro Aircraft Engineering'Approved IR Part 66 kategorie B'což je teoretické i praktické samozřejmě včetně učební obor pro letadla inženýrů. Kurz navazuje jak osnovy zveřejněné agenturou EASA v souladu s Evropským vydávání certifikátů a AST, který je odborně odpovědné za realizaci a kvalitu každého kurzu. Ti, kteří absolvovat AST získat plnou část 66 licence.

O kurzu

Předměty jsou vyučovány v anglickém jazyce, přestože většina učitelů bude islandský, zatímco Keilir najala a vyškoleni učitelé, kteří jsou již islandské letečtí inženýři. První část kurzu začíná Engineer vzdělání obecně letadel, která zahrnuje akademické i praktické přípravy. Předmět je vyučován v modulech dokončovací jeden předmět v čase a trvá 5 semestry.

Na konci základního vzdělávání předmětu mají studenti možnost zvolit si svůj individuální úrokovou např stát B1.1 (General Aircraft Engineer), B1.3 (Helicopter Engineer), nebo B2 (elektrická Aircraft Engineer). Chcete-li začít s Keilir nabídne vzdělání B1.1, ale studenti, kteří se rozhodli B1.3 nebo B2 na konci základního vzdělání dokončí tuto část vzdělávání a přípravy na AST v Perth, Skotsko. V obecném kurzu budou studenti dokončit certifikaci B1.1 a potom zvolte přidat druhou kvalifikaci.

Učil vyškolený odborník s IR Část 147 průkazu vydaného Národním úřadem pro letectví. Kurz je minimálně 2400 hodin. Včetně OJT při IR Části 145 oprávněnou k údržbě zařízení, které se koná v hangáru na umístění na letišti KEF s UKCAA licencí poskytovatelů odborné přípravy pod dohledem AST. Po dokončení absolventů kurzu bude vydán certifikát schváleného výcvikového kurzu, který potvrzuje, že absolvent dokončil program včetně vyšetření modulu a byla hodnocena jako kompetentní a bezpečí v leteckém inženýrství. Studenti budou důkladně proškoleni v leteckých konstrukcí, operačních jevů a systémů a požadavek na zkušenosti se snižuje.

Studenti budou mít k dispozici iPadu pro studijní materiály v průběhu zdarma.

Aircraft Engineering

Kdo je kurz určen?

Vzdělávání v leteckém inženýrství je určen pro každého, kdo chce mít mezinárodní certifikaci a práce v různorodé pracovní prostředí zachování letadel všech typů a velikostí. Pracovní příležitosti jsou obrovské v oblasti leteckého inženýrství a představují dobrou příležitost k dalšímu vzdělávání a rozvoje práce.

Air Service Training

AST - Service Training Air je uznávaným'IR Část 147' tréninkový partner při vydávání certifikátů letectví v souladu se standardy kvality EASA. AST je součástí Perth College a University of Vysočiny a ostrovy (UHI) v Perth, Skotsko a působí jako Aviation College Od roku 1931 na Britských ostrovech a jinde. Stojí za zmínku, že Keilir a The University of Highlands and Islands plánují další spolupráci v příštích semestrů.

Přijímací Kvalifikace

Chcete-li nárok na kurz Aircraft Engineering s Keilir-AST budete muset splňovat tyto požadavky:

 • Maturitu
 • 18 let nebo vyšší
 • Dobrá znalost v angličtině verbální i písemné formě.

Všeobecné požadavky

Zde jsou některé odpovědi na nejčastější dotazy týkající Aircraft Engineering

Kde se kurz uskuteční? Kurz se koná v Asbru, Reykjanesbær, Islandu, jen pár minut od mezinárodního letiště Keflavík.

Proč bych měl studovat Aircraft Engineering na Keilir Aviation Academy a AST? AST učil Aircraft Engineering více než 80 let, má fantastické praktické zázemí a výborné spojení s EASA IR část 145 letových operátorů, které posiluje vzdělání. Zařízení na Keilir splňují všechny standardy kvality a jdou daleko nad rámec stanovený minimální požadavek zajistit nejvyšší úroveň teoretických a praktických studií. Navíc kurz s AST je přímo spojena s kurzy na University of Highlands and Islands ve Skotsku, takže studenti mohou spojit své vzdělání na vyšší úrovni, např pokračovat v letecké techniky a ostatních předmětů vztahujících se k této oblasti.

Keilir Group Aircraft Engineering

Další informace

 • Doporučujeme posílat životopis s informacemi o vzdělání a pracovní zkušenosti s aplikací.
 • Tyto kurzy jsou vyučovány v anglickém jazyce.
 • Fáze jsou nastaveny takovým způsobem, že každý předmět je ukončena před zahájením další.
 • Lekce jsou mezi 9: 00-16: 30 od pondělí do pátku.
 • Důraz je kladen na matematiku a fyziku.
 • Důraz je kladen také na přesnost.
 • K úspěšnému Každý kurz je nutný minimální stupeň 75%.
 • Kurz je pět semestrů.
 • 95% účast je nutná k úspěšnému zakončení předmětu.
 • OJT- Praktický výcvik v akreditované EASA 145 zařízení po dobu 8 týdnů.
 • Praktická výuka po dobu 24 měsíců ve spolupráci s Akreditované EASA 145 dílen.
 • Výukové materiály, včetně iPad materiál a projekty jsou zahrnuty v ceně kurzu.
 • Keilir nabízí studentům podporu v matematice a fyzice prostřednictvím internetových stránek Keilir.
 • Autobusy jsou v provozu po celý týden mezi Asbru a okolí Reykjavík.
This school offers programs in:
 • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Srp. 2019
Duration
Délka trvání
5 semestry
Kombinované
Denní studium
Information
Deadline
Locations
Island - Reykjavík
Datum začátku : Srp. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Srp. 2019
Island - Reykjavík
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu