Americký kurz kultury a konverzace

Všeobecné informace

Popis programu

Tyto kurzy jsou určeny pro studenty, kteří se chtějí zaměřit na americkou kulturu a poslechové a mluvené dovednosti v reálném životě. Instruktoři vedou studenty na virtuálním výletě napříč Spojenými státy, zastavují se, aby se zaměřili na životní styl, jídlo, dialekty, přírodní rysy a jedinečné aspekty místní kultury nalezené v každé oblasti země. Interaktivní zdroje, jako jsou podcasty a rozhovory TED týkající se současných témat, jsou také využívány ke zlepšení jazykových schopností.

Tyto kurzy nejen zlepší vaši plynulost, výslovnost a kulturní znalosti, ale také zlepší gramatiku, slovní zásobu, čtení a psaní v kontextu.

Tyto kurzy jsou určeny pro studenty s minimálně pokročilým stupněm znalostí anglického jazyka, které odpovídají standardům našich úrovní 5 a 6.


Výuka

F-1 studentů / Non-F-1 studentů

Školné pro studenty F1 víz je 675,00 dolarů za měsíc.

Jednorázový, nevratný, registrační poplatek ve výši 75,00 dolarů, stejně jako roční, nevratný, $ 75,00 Resource Fee je splatný při zápisu do všech programů.


Hodiny třídy

Denní třídy

Výuka probíhá bezplatně pro studenty v pátek od 10:30 do 12:00


New America College Highlights

  • Dostupné třídy
  • 18 hodin týdně
  • Studenti z 50 různých zemí
  • Denver je jedním z nejlepších 3 míst k životu ve Spojených státech
  • Univerzitní partnerství, aby se vzdali skóre TOEFL
  • Volné třídy konverzace a doučování k dispozici
  • Měsíční datum zahájení
  • Povoleno podle federálního zákona, aby zapsal neimigrantské studenty.
Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

New America College(NAC) is accredited by ACCET (Accrediting Council for Continuing Education & Training). Just this past April, New America College was granted a five-year reaccreditation. This ... Čtěte více

New America College(NAC) is accredited by ACCET (Accrediting Council for Continuing Education & Training). Just this past April, New America College was granted a five-year reaccreditation. This assures you that you will receive the highest quality English language education at New America College. NAC is the perfect choice for you to realize your dream of learning English. NAC offers intensive English Language Acquisition Certificate Programs, TOEFL Preparation, University Preparation, American Culture and Conversation, Business English, and Communication in the Modern World courses to students who have an interest in learning English in the United States. Our courses cover academic and social English skills to help students succeed. Méně