Navarro College je dvouletá vysoká škola umístěná v Corsicana, Texas USA. Vedle více než 35 akademických a technických programů, které jsou k dispozici, nabízí Institut angličtiny angličtiny Navarro College rovněž výuku angličtiny pro zahraniční studenty. Navarro College hostí 35 let mezinárodní studenty. Studentská organizace je poměrně rozmanitá a reprezentuje více než 36 zemí.

Institut anglického jazyka Navarro College poskytuje výuku angličtiny nejvyšší kvality, v níž se mezinárodní studenti mohou naučit plně využít svého potenciálu, rozvíjet hlubší zvládnutí anglického jazyka a hlubší porozumění americké kultuře a zvykům. Kurzy pomáhají studentům připravit se na vysokoškolské nebo postgraduální studium na americké univerzitě. Navarro College nabízí garantované přijetí na vysokoškolské třídy mezinárodním studentům, kteří dokončí Institut anglického jazyka.

Aby Navarro College dosáhla znalosti anglického jazyka, nabízí kurzy pro začátečníky, středně pokročilé a pokročilé v oblasti akademického psaní a gramatiky, ústní komunikace (poslech a mluvení) a amerického jazyka a kultury. Intenzivní program anglického jazyka rychle učí studenty od začátku až po pokročilé úrovně strukturované dovednosti a rozhovory s vysokým zájmem o přísnou akademickou přípravu a obohacení kariéry.

Navarro College English Language Institute nabízí kurzy mezinárodním studentům ve věku 18 let a starším po celý rok. Testování způsobilosti na začátku programu určuje zařazení studentů do tříd. Kurzy se vyučují v osmi týdnech s výukou přibližně 2400 USD za každý termín. V areálu areálu je k dispozici za příplatek. Každý, kdo má zájem požádat o Institut anglického jazyka, by měl kontaktovat kancelář mezinárodních programů na čísle + 1-903-875-7425.

Registrace Termíny

  • Pád I 15. července
  • Pád II 15. září
  • Jaro 15. listopadu
  • Jaro II 15. února
  • Letní zasedání 15. dubna
Program se vyučuje na:
Angličtina
Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Zář 2019
Duration
Kontaktuj školu
Denní studium
Price
2,400 USD
za semestr
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date