Přečtěte si oficiální popis

Programy angličtiny plus jsou ideální pro dospívající i dospělé, kteří chtějí spojit studium angličtiny s volnočasovou nebo kulturní činností podle svého výběru.

Například je možné absolvovat výuku anglického jazyka a zúčastnit se sportu, jako je golf, tenis nebo potápění. Další možností je absolvovat kurz, který spojuje studium angličtiny s kulturním programem souvisejícím s historií a folklorem maltských ostrovů.

Takové kurzy angličtiny a dalších osloví studenty, kteří chtějí dát svým studentům naučit se angličtině, a vědí, že Maltézské ostrovy nabízejí nejlepší příležitost k tomu, aby si oblíbili svou oblíbenou sportovní nebo rekreační aktivitu.

Vaše požadavky v angličtině jsou proto šťastně spojeny s potěšením a radostí života, a tudíž dobrá hodnota pro váš čas a peníze.

Některé příklady kurzů angličtiny a dalších kurzů jsou:

  • Angličtina plus Golf
  • Angličtina plus Potápění
  • Angličtina plus Tenis
  • Anglický plus plachtění
  • Angličtina plus Kultura
  • Angličtina plus Historie
  • Angličtina plus Sporty
  • Angličtina plus Windsurfing

Období provozu: celoročně

English plus Windsurfing nebo SUP Standup Paddleboarding

Malta se může pochlubit velkou a vstřícnou rozmanitostí windsurfingu pro všechny dovednosti a výzvy, od plochých klidných vod, které jsou ideální pro začátečníky až po náročnější skalní oblasti, kde je vyšší vítr. Mellieha Bay na severu a St. Thomas Bay v Marsascala na opačném konci ostrova nabízejí podobné a pestré podmínky pro všechny úrovně windsurfingu.

Některé z nejoblíbenějších míst pro windsurfing a SUP na Maltě jsou také některé z nejvíce dechberoucí a jsou ideální pro mnoho dalších vodních sportů a aktivit, včetně plachtění, kayaking, přístavní plavby, šnorchlování, potápění a další.

Ghallet Marku je bezpochyby jedním z nejslavnějších míst pro windsurfing a SUP Standup Paddleboarding na Maltě; který se nachází podél severního pobřeží mezi Salinou a Mellieha. Příznivé větry v této oblasti jsou běžné a surfaři jsou oblíbeným pohledem jen na pobřeží.

Tento kurz je ideální pro studenty, kteří chtějí kombinovat hodiny angličtiny s windsurfováním na Maltě. Program angličtiny a windsurfingu je k dispozici pro všechny věkové kategorie: dospělí, rodiny (rodiče a děti), kteří společně cestují na rodinné programy a juniory (od 12 let do 17 let).

Ceny

Jedna lekce windsurfingu je dlouhá 2 hodiny a cena je 65 EUR. Cena zahrnuje pronájem vybavení a oblečení v případě potřeby.

Kurz windsurfingu je 6 hodin rozdělen na 2 nebo 3 sezení. Cena je 160 EUR a zahrnuje pronájem vybavení a oblečení v případě potřeby.

SUP lekcí je 1 hodina dlouhá a cena Euro 15. V ceně je zahrnut nájemné. Poplatek za Euro 5, pokud je to nutné.

Zasedání SUP Yoga je dlouhá 1 hodina a stojí Euro 20. V ceně je zahrnuto pronájmem prkno

SUP turné trvá 3/4 hodiny a stojí 35 EUR. V ceně je zahrnut pronájem prkna a vůdce turné.

Všechny aktivity jsou podmíněny povětrnostními podmínkami a umístění je možné z bezpečnostních důvodů změnit v krátké době.

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 11 více kurzů z Gateway School Of English »

This course is Campus based
Start Date
Sep 2019
Duration
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Sep 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Sep 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date