Programy angličtiny plus jsou ideální pro dospívající i dospělé, kteří chtějí spojit studium angličtiny s volnočasovou nebo kulturní činností podle svého výběru.

Například je možné absolvovat výuku anglického jazyka a zúčastnit se sportu, jako je golf, tenis nebo potápění. Další možností je absolvovat kurz, který spojuje studium angličtiny s kulturním programem souvisejícím s historií a folklorem maltských ostrovů.

Takové kurzy angličtiny a dalších osloví studenty, kteří chtějí dát svým studentům naučit se angličtině, a vědí, že Maltézské ostrovy nabízejí nejlepší příležitost k tomu, aby si oblíbili svou oblíbenou sportovní nebo rekreační aktivitu.

Vaše požadavky v angličtině jsou proto šťastně spojeny s potěšením a radostí života, a tudíž dobrá hodnota pro váš čas a peníze.

Některé příklady kurzů angličtiny a dalších kurzů jsou:

  • Angličtina plus Golf
  • Angličtina plus Potápění
  • Angličtina plus Tenis
  • Anglický plus plachtění
  • Angličtina plus Kultura
  • Angličtina plus Historie
  • Angličtina plus Sporty
  • Angličtina plus Windsurfing

Období provozu: celoročně

English plus Windsurfing nebo SUP Standup Paddleboarding

Malta se může pochlubit velkou a vstřícnou rozmanitostí windsurfingu pro všechny dovednosti a výzvy, od plochých klidných vod, které jsou ideální pro začátečníky až po náročnější skalní oblasti, kde je vyšší vítr. Mellieha Bay na severu a St. Thomas Bay v Marsascala na opačném konci ostrova nabízejí podobné a pestré podmínky pro všechny úrovně windsurfingu.

Některé z nejoblíbenějších míst pro windsurfing a SUP na Maltě jsou také některé z nejvíce dechberoucí a jsou ideální pro mnoho dalších vodních sportů a aktivit, včetně plachtění, kayaking, přístavní plavby, šnorchlování, potápění a další.

Ghallet Marku je bezpochyby jedním z nejslavnějších míst pro windsurfing a SUP Standup Paddleboarding na Maltě; který se nachází podél severního pobřeží mezi Salinou a Mellieha. Příznivé větry v této oblasti jsou běžné a surfaři jsou oblíbeným pohledem jen na pobřeží.

Tento kurz je ideální pro studenty, kteří chtějí kombinovat hodiny angličtiny s windsurfováním na Maltě. Program angličtiny a windsurfingu je k dispozici pro všechny věkové kategorie: dospělí, rodiny (rodiče a děti), kteří společně cestují na rodinné programy a juniory (od 12 let do 17 let).

Ceny

Jedna lekce windsurfingu je dlouhá 2 hodiny a cena je 65 EUR. Cena zahrnuje pronájem vybavení a oblečení v případě potřeby.

Kurz windsurfingu je 6 hodin rozdělen na 2 nebo 3 sezení. Cena je 160 EUR a zahrnuje pronájem vybavení a oblečení v případě potřeby.

SUP lekcí je 1 hodina dlouhá a cena Euro 15. V ceně je zahrnut nájemné. Poplatek za Euro 5, pokud je to nutné.

Zasedání SUP Yoga je dlouhá 1 hodina a stojí Euro 20. V ceně je zahrnuto pronájmem prkno

SUP turné trvá 3/4 hodiny a stojí 35 EUR. V ceně je zahrnut pronájem prkna a vůdce turné.

Všechny aktivity jsou podmíněny povětrnostními podmínkami a umístění je možné z bezpečnostních důvodů změnit v krátké době.

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 11 více kurzů z Gateway School Of English »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Zář 2019
Duration
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date