Angličtina dnes pro studenty na univerzitní úrovni

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

Díky programu COVID-19 tento program nebude fungovat v létě 2020, ale v roce 2021 se vrátíme do Bostonu.

O nás

V rámci programu English Today si budete rozvíjet své dovednosti v anglickém jazyce prostřednictvím exkurzí Discover America, denních kurzů a víkendových výletů a aktivit. Budete žít v kampusu Tufts ve koleji vysoké školy se studenty z celého světa a dozvíte se o amerických vysokoškolských zkušenostech. Odpolední a víkendové exkurze zahrnují návštěvy místních univerzit, muzeí a rekreačních míst, kde se více seznámíte s americkou kulturou a rozvíjíte sebedůvěru při používání nových dovedností anglického jazyka. Prostřednictvím programu Tufts English Today vám pomůžeme co nejlépe využít léto v Bostonu kombinací tříd a mimoškolních aktivit.

123834_AbdulazizAlosaimi.png

Kurikulum programu

Core Class

Ve své základní třídě se zaměříte na efektivní komunikaci v angličtině, snažíte se posílit své řečové, poslechové, čtení a psaní. Kurzy zahrnují přípravu na exkurze Discover America. Budete zařazeni do malých tříd (do 18 studentů) podle schopností angličtiny (začátečník / středně pokročilý / pokročilý).

Třída témat zvláštního zájmu

Ve třídě Témata zvláštních zájmů získáte angličtinu sebedůvěrou a lehkostí soustředěním na jedno z mnoha různých témat. Témata jsou personalizována a individualizována tak, aby vyhovovala zájmům každé třídy. O tématech se rozhoduje každý rok na základě zájmu studentů. Možnými tématy zvláštního zájmu v minulosti byly aktuální události, americké idiomy a kultura, historie a kultura v Bostonu, příprava TOEFL, inovace a inovátoři a nová studie.

(Volitelné) Odpolední workshop

English Today Studenti vysokých škol jsou pozváni k účasti v našem volitelném workshopovém programu za příplatek. Workshop se koná odpoledne a poskytuje studentům další přípravné aktivity v anglickém jazyce. Patří mezi ně výslovnost, mluvení, slovní zásoba, písemné dovednosti a mezikulturní komunikace. Studenti, kteří se rozhodnou pro tuto možnost, se v pracovních dnech nezúčastní odpoledních exkurzí v Bostonu.

Tutoring

Pokud potřebujete další podporu, naši programoví pracovníci mohou uspořádat doučování, které doplní náš intenzivní akademický program.

123836_TimothieJekel.png

Programové aktivity

Objevte Americké výlety

Každý týden se studenti angličtiny dnes zúčastní exkurzí Discover America vedených instruktory. Poznávací exkurze Discover America zahrnovaly návštěvy DeCordova Art Museum and Sculpture Park, Lowell Mills National Historical Park, Federální soudní dům Johna Josepha Moakleye, Boston Tea Party Museum & Ships a Fenway Stadium - domov Boston Red Sox. Prostřednictvím exkurzí Discover America si vybudujete své znalosti o kultuře a historii Ameriky.

Víkendové výlety

Většina odpoledních hodin a každý víkend se můžete účastnit mimoškolních výletů do Bostonu a okolních čtvrtí. Rezidenční poradci vedou výlety na místní pláže, muzea, nákupní centra, historická místa, univerzity, zábavní parky a společenské akce, jakož i organizují sportovní, řemeslné a zábavní aktivity v areálu. Vždy existuje spousta aktivit, které vás udrží obsazeno, když nebudete studovat.

Poslední aktualizace Dub 2020

Informace o škole

Tufts is a leader in American higher education, distinctive for its success as a mid-sized university that excels at research and providing students with a personal experience. Our unique combination ... Čtěte více

Tufts is a leader in American higher education, distinctive for its success as a mid-sized university that excels at research and providing students with a personal experience. Our unique combination of research and liberal arts attracts students, faculty, and staff who thrive in our environment of curiosity, creativity, and engagement. Méně