Učte se anglicky v Kinsale

Tento kurz je určen studentům, kde angličtina není jejich prvním jazykem. Zaměřujeme se na efektivní komunikaci a zahrnují komplexní práci na gramatice, slovní zásobě, výslovnosti a dovednostech poslechu, mluvení, čtení a psaní.

Nová slovní zásoba hraje obrovskou roli v tomto kurzu a naši odborní učitelé zajistí, že jste připraveni na práci nebo podporovat své vzdělání, protože budete lépe schopni používat angličtinu přesněji, efektivněji a s větší jistotou.

Vítáme všechny národy na našem rozmanitém univerzitním kampusu, abyste vylepšili svou angličtinu!

O kurzu

Tento kurz je určen studentům ze zahraničí, kteří chtějí zlepšit své anglické dovednosti při mluvení, psaní, poslechu a čtení. Studenti zlepší svou gramatiku, slovní zásobu a výslovnost.
Získejte rady o používání mluvení v každodenních situacích a zlepšujte mluvení a písemnou plynulost vyjadřováním se v diskusích v malých skupinách.
Ideální pro studenty, kteří chtějí získat zaměstnání nebo pokroky v dalším vzdělávání a třetí úroveň v Irsku.

Informace o modulu

Angličtina jako druhý jazyk: 5N1632
Kontaktní centrum dovednosti: 5N1361
Zákaznický servis: 5N0972
Pracovní zkušenosti: 5N1356
Komunikace: 5N0690
Informace

Jak se přihlásit

Aplikace pro všechny naše kurzy budou k dispozici na internetových stránkách a ve škole nyní pro všechny kurzy, které začínají v září 2018.
Rozhovory se budou konat pro všechny kurzy později v roce obecně v květnu / červnu.

Kariérní možnosti

Zákaznický servis, kontaktní / call centra, recepční a administrativní pozice, které vyžadují dvojitě / vícejazyčné kvalifikované osoby s vědomím dobrého zákaznického servisu a vynikající telefonní techniky.

Další studie

Kinsale College QQI úroveň 6 certifikátu v podnikání 6M4985.

Vynikající příležitosti pro rozvoj UCC a dalších vysokých škol. Zvláštní opatření pro CIT (CCPS) a Tralee IT pro studenty Kinsale College .

Pracovní stáže / zkušenosti

Účastníci budou muset absolvovat deset dní pracovního umístění ve vhodné oblasti. Akademie pomůže účastníkům při určování vhodných umístění.

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 3 více kurzů z Kinsale College »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Duration
1 rok
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date