Angličtina pro dospívající

am Language Studio

Popis programu

Read the Official Description

Angličtina pro dospívající

am Language Studio

Juniorské kurzy angličtiny se nabízejí během Velikonočních, Letních a Podzimních sezon na Maltě. V případě dalších termínů kontaktujte prosím am Language Studio .

Tyto jazykové kurzy na Maltě jsou navrženy tak, aby poskytovaly studentům solidní úvod do angličtiny a věnovaly zvláštní pozornost gramatiku, budování slovní zásoby, konverzaci a výslovnost. Zatímco tradiční textové a zvukové vybavení tvoří základ struktury lekcí, učitelé školy am Language Studio podporují používání anglického jazyka prostřednictvím hry na roli, řešení problémů, diskusí a vyprávění příběhů. Skupinový prvek umožňuje účastníkům využívat zkušenosti se zkouškou a praktikou jazykových struktur se svými spolužáky.

am Language Studio nabízí nejlepší hodnotu za peníze a zaručuje vám individuální přístup k vašim potřebám anglického jazyka. Budeme vás moci vést na úroveň angličtiny, která vyhovuje vašim potřebám.

am Language Studio nabízí kurzy anglického jazyka na 6 úrovních; Začátečník (A1), elementární (A1 / A2), pokročilý (A2 / B1), středně pokročilý (B2) a pokročilý (C1). Rezervace by měla být provedena v dostatečném předstihu tím, že se obrátíte na koordinátora operací. Ceny jsou uvedeny za osobu a týden, pokud není uvedeno jinak. Test umístění je ukončen v první den školy.

V případě, že na určitý kurz žádá pouze jeden student, pak am Language Studio použije postup Redukovaných hodin, jak je uvedeno v našich zásadách, na zadní straně této brožury a na našich webových stránkách.

Pomozte svým dětem porazit letní nudu a zkuste něco nového! Zapište své dítě do kurzu Jazykové děti a začněte je brzy na cestě k novým příležitostem. Náš dětský tábor dává mladým studentům (od 8 do 12 let) možnost začít se učit na angličtině na slunném, bezpečném ostrově Malty.

Dospělý balíček na podzim

Naše kurzy angličtiny pro dospívající jsou určeny k tomu, aby studenty během letních měsíců (červen, červenec a srpen) a také na podzim (říjen) stimulovali studenty k práci na anglických jazykových znalostech během Velikonočního období.

Dospělý letní balíček v hostitelské rodině

Naše kurzy pro dospělé angličtiny jsou navrženy tak, aby stimulovaly studenty k práci na znalostech anglického jazyka během Velikonočního období av letních měsících (červen, červenec a srpen). Prostřednictvím hry na hraní rolí, řešení problémů, obecných diskusí, písemných cvičení a ústního porozumění Vám náš Teenage Course představuje zábavný a dynamický anglický jazyk.

Letní balíček pro dospělé v rezidenci

Náš Teenage Camp (12 až 18 let) je navržen tak, aby žákům představoval anglický jazyk zábavným a dynamickým způsobem. Náš speciálně navržený maltský akademický program spojuje oblasti jazykového kurzu s exkurzemi a aktivitami, které pomáhají našim studentům maximalizovat svůj pobyt s am Language Studio .

Dospívající praktické venkovní zasedání s učitelem

Tento kurz se skládá z dospívajícího kurzu v dopoledních hodinách a neformálních outdoorových zasedání s učitelem odpoledne.

Dětský kurz

Pomozte svým dětem porazit letní nudu a zkuste něco nového! Zapište své dítě do kurzu Jazykové děti a začněte je brzy na cestě k novým příležitostem. Náš dětský tábor dává mladým studentům (od 8 do 12 let) možnost začít se učit na angličtině na slunném, bezpečném ostrově Malty.

Teenage Obecná angličtina

Nejoblíbenějším kurzem v am Language Studio je studium, které studentům poskytne solidní úvod do angličtiny a věnuje zvláštní pozornost gramatice, budování slovní zásoby, konverzaci a výslovnosti.

Dospívající velikonoční balíček

Naše kurzy angličtiny pro dospívající jsou navrženy tak, aby stimulovaly studenty k práci na anglických jazykových znalostech během Velikonočního období.

This school offers programs in:
  • Angličtina


Poslední aktualizace June 19, 2018
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2018
Duration
Délka trvání
Kombinované
Denní studium
Information
Deadline
Locations
Malta - Sliema
Datum začátku : Sept. 2018
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2018
Malta - Sliema
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu