Angličtina pro kurz pracovního prostředí

am Language Studio

Popis programu

Read the Official Description

Angličtina pro kurz pracovního prostředí

am Language Studio

Učíme-li se angličtina na Maltě s am Language Studio je to samo-vývoj. Zlepšujte kvalitu své práce a příležitosti ve svém životě kurzem angličtiny, který vám pomůže jako moderní profesionál.

am Obnovovací kurz pro učitele

Tento kurz je založen na tom, aby pomáhali lidem, kteří pracují ve vzdělávacím povolání, aby osvěžovali a zlepšovali své dovednosti a znalosti.

Praktická angličtina pro pracovní prostředí

Tento kurz je založen na pomoci odborníkům zlepšit úroveň angličtiny tak, aby byli schopni efektivně komunikovat v pracovním prostředí.

Obecná obchodní angličtina

Vzhledem k tomu, že globalizační proces se stává úplnější, lidé si stále více uvědomují skutečnost, že angličtina je jazykem moderního obchodu. Tento kurz pomáhá studentům, kteří chtějí vykonávat kariéru v podnikání, tím, že pracují na základních každodenních situacích, jako je telefonní odpověď, aspekty schůzky, prezentace faktů a čísel, jednání se zákazníky a odpovídající odborné znalosti. Kurz je navržen podle specifických potřeb studentů a budoucích cílů a jistě pomůže při budoucím rozvoji podnikání.

Intenzivní obchodní angličtina

S tímto kurzem mohou studenti maximalizovat své studium sledováním intenzivnějšího programu. Kurz je navržen tak, aby umožnil studentům pokrýt nový materiál na základě toho, co již zná. Tím, že věnovali více hodin výuce, mohou studenti dát své obchodní angličtinu skutečný kick-start v relativně krátkém časovém období.

Kombinace obchodní angličtiny

Tento kurz je pro studenty ideálním způsobem, jak kombinovat kurz obchodní angličtiny s individuální pozorností. Studenti mají možnost rozvíjet své obecné jazykové schopnosti ve skupinových třídách a zaměřit se na své specifické potřeby s individuálními zasedáními, když se mohou zaměřit na specifické oblasti obchodní angličtiny se svým učitelem.

Individuální obchodní angličtina

Jednotlivé lekce s plným a neustálým zájmem učitele nabízejí studentům příležitost procvičovat a procházet oblasti podle svého výběru. Studenti, kteří mají jasnou představu o své budoucí obchodní kariéře, si mohou přizpůsobit své vyučovací hodiny se svým učitelem na svém zvoleném oboru. Počet a trvání relací lze nastavit podle vlastních předvoleb.

Intenzivní individuální školní výuka pro individuální obchodní angličtinu

S tímto kurzem studují studenty intenzivního kurzu pro obchodní angličtinu, ale s méně studenty ve třídě, což jim umožňuje těžit z větší pozornosti učitele, následované individuální výukou. Tento program nabízí studentům možnost opravdu soustředit se na jejich individuální vývoj a urychlit pokroky v jejich obchodní angličtině.

This school offers programs in:
  • Angličtina


Poslední aktualizace June 19, 2018
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2018
Duration
Délka trvání
Kombinované
Denní studium
Information
Deadline
Locations
Malta - Sliema
Datum začátku : Sept. 2018
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2018
Malta - Sliema
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu