Angličtina pro svůj budoucí kurz

am Language Studio

Popis programu

Read the Official Description

Angličtina pro svůj budoucí kurz

am Language Studio

Seznamte se s lidmi z celého světa a učit se anglicky v moderním, ale uvolněném prostředí. am Language Studio nabízí nejlepší hodnotu za peníze a zaručuje vám personalizovaný přístup k vašim jazykovým potřebám. Budeme vás moci vést na úroveň angličtiny, která vyhovuje vašim potřebám.

Obecná angličtina

To je náš nejoblíbenější kurz. Je navržen tak, aby vám poskytl solidní úvod do angličtiny a věnoval zvláštní pozornost gramatice, budování slovní zásoby, konverzaci a výslovnosti.

Intenzivní angličtina

Tím, že věnovali více hodin výuce, mohou studenti dát jejich angličtinu kick-start v poměrně krátké době. V kurzu Intenzivní angličtina studenti absolvují kurzy Obecné angličtiny a mají další 2 zasedání denně 45 minut. Dostávají příležitost ke konsolidaci svých studií obecné angličtiny a mají další možnosti pro pokrytí nových oblastí.

Mini skupina

Anglický kurz Mini Group je určen k pokrytí stejného obsahu kurzu, jaký je uveden v kurzu Obecné angličtiny. Nabízí výhodu studia ve skupině, ale s menším počtem studentů, takže mají více příležitostí aktivně se účastnit lekce a získat větší pozornost učitele než ve větších třídách. Menší čísla nabízejí větší flexibilitu při plánování obsahu kurzu v závislosti na individuálních potřebách účastníků.

Kombinované kurzy

S tímto kurzem mají studenti prospěch ze skupinových kurzů na obecném kurzu angličtiny a individuálních lekcí, kdy se neomezená pozornost učitele zaměřuje na jejich specifické potřeby. Studenti si vybírají řadu po sobě následujících zasedání studia denně.

Individuální lekce

Jednotlivé lekce nabízejí studentům možnost učinit své učení více zaměřené a odpovídající jejich potřebám. S 1 až 1 lekcemi mají studenti plnou a nepřetržitou pozornost učitele a čas na procvičování a překonávání oblastí podle svého výběru, čímž urychlují proces učení. Individuální kurz je poměrně flexibilní, protože si studenti mohou zvolit počet a trvání zasedání podle svých vlastních preferencí.

This school offers programs in:
  • Angličtina


Poslední aktualizace June 19, 2018
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2018
Duration
Délka trvání
Kombinované
Denní studium
Information
Deadline
Locations
Malta - Sliema
Datum začátku : Sept. 2018
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2018
Malta - Sliema
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu