Anglické jazykové vzdělávání (Ell)

Centennial College

Popis programu

Read the Official Description

Anglické jazykové vzdělávání (Ell)

Centennial College

Naučte se anglicky a vytvářet nové příležitosti

Anglický jazyk Learning (ELL) Program je intenzivní, pět semestr, pět na úrovni, na plný úvazek program pro studenty, kteří mluví anglicky jako druhý jazyk. Tento program vám může pomoci vybudovat znalosti angličtiny pro úspěch v školy, univerzity, a kariéry. Anglický jazyk Učení je k dispozici jak na Campus Progress a Eglinton učení stránek.

Spustí každé 3 týdny ... poskytovaná v průběhu roku!

S kontinuální sacích a data zahájení, můžete začít hned, nebo když to vyhovuje svůj rozvrh. Ty budou umístěny v úrovni založené na umísťovací test. Každá úroveň se skládá z pěti různých "moduly" a každý "modul" běhy po dobu tří týdnů.

"Pojď sem a užijte si čas na Centennial. Máme dobré prostředí, přátele a profesionální učitele. Jsou velmi užitečné, a oni vám dá dobré vzdělání, zvýšit vaši důvěru, a oni vám pomůže zlepšit své znalosti angličtiny. Moje zkušenost byla úžasná. Každý den máme spoustu konverzace; budeme diskutovat a debatovat o různých tématech a informací. Učíme se o sobě, z různých kultur a navíc se můžeme vyzkoušet spoustu jídla. Je zajímavé a fantastické! "- Thanh Phuong Huynh, ELL Level 5.

Flexibilní a přizpůsobit tak, aby své učení potřeby

Cílem programu Anglický jazyk učení je poskytnout vám na míru vzdělávací zkušenost založen na vaší úrovni znalostí. Je určen pro studenty, jejichž znalosti angličtiny v rozsahu od velmi omezena na středně pokročilé úrovni.

Každá úroveň je rozdělena do dvou hlavních kategorií: integrované základní dovednosti (čtení / psaní / gramatiky) a komunikační dovednosti (mluvení / Poslech / výslovnostní). Úrovně 1 a 2 zahrnují další kurz Plynulost dovedností. Úrovně 3-5 mít další kurz v akademických dovedností.

Výhody programu

 • English Language Learning (ELL) Program je založen na moderních výukových a učebních postupů.
 • Naši členové fakulty jsou kvalifikovaní, specializované odborníky ESL výuky, kteří poskytují výuku a navíc podporu, povzbuzení a rady.
 • Jste s instruktory pro přibližně 375 hodin za semestr.
 • Každá nová příjem je oddělený jazyk modul.
 • Diagnostické testy umístění zajistit správné umístění jazykové úrovně.
 • Máte pravidelné diagnostické posudky pro měření třídy pokrok.

Learning Environment

 • Počítačové jazykové učení zařízení
 • Přístup k vysoké školy služeb a zdrojů
 • Výlety
 • One-on-one doučování

ELL - English Posuzování a na míru umístění

Studenti se test hodnotící na Centennial College pro zajištění správného umístění úrovně v ELL programu. Studenti mohou být umístěny v různých úrovních v rámci programu v závislosti na jeho / jejích jazykových dovedností. Například, může být student přidělen na úroveň 1 pro integrované základních dovedností (čtení / psaní / gramatiky) a mohlo být umístěno v úrovni 2 pro komunikačních dovedností (mluvení / Poslech / výslovností).

Studenti nemusíte brát externí rozřazovací test, aby nárok na přijetí.

This school offers programs in:
 • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
5 semestry
Denní studium
Information
Deadline
Locations
Kanada - Toronto, Ontario
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Kanada - Toronto, Ontario
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu