Anglický kurz: střední a vyšší střední

Links English Language Institute

Popis programu

Read the Official Description

Anglický kurz: střední a vyšší střední

Links English Language Institute

Kurz angličtiny: středně pokročilí a pokročilí

Tento kurz vám umožní Komunikovat s úrovní plynulosti a spontánnosti Který usnadňuje pravidelnou interakci s rodilými mluvčími a aktivně se účastní známých kontextů, které vyjadřují váš názor.

Budete moci psát Skladby nebo zprávy a uvést důvody k podpoře nebo proti určitému hledisku. Budete moci psát dopis zdůrazňující osobní význam určitých událostí a minulých zkušeností.

Budete mít potřebné dovednosti Rozumět rozšířené řeči I když není jasně strukturovaná nebo signalizována výslovně. Rozumět a sledovat televizní pořady můžete snadno, dlouhé a složité literární texty, odborné články a delší technické pokyny, i když se netýkají vašeho oboru.

Budete schopni prezentovat a podrobně popisovat složité předměty jasně, psát dobře strukturované texty a určitým způsobem vyjádřit pohledy.

Co můžete očekávat u svých tříd?

MLUVENÍ: Dokážu se vypořádat s většinou situací, které by mohly vzniknout při cestování na území, kde se mluví. Mohu vstoupit do nepřipraveného rozhovoru o tématech, které jsou známé, osobně zajímavé nebo související s každodenním životem (např. Rodina, koníčky, práce, cestování a aktuální události). Jednoduše propojuji fráze, abych popsal zkušenosti a události, mé sny, naděje a ambice. Já stručně uvedu důvody a vysvětlení názorů a plánů. Můžu vyprávět příběh nebo se spojit se spiknutím knihy nebo filmu a popsat mé reakce.

NASLOUCHÁNÍ: Rozumím hlavním bodům jasného standardního projevu o známých věcech B1, které se pravidelně setkávají v práci, ve škole, ve volném čase atd. Rozumím hlavnímu bodu mnoha rozhlasových nebo televizních pořadů o aktuálních záležitostech nebo tématech osobního nebo odborného zájmu, když je doručení poměrně pomalé a jasné.

ČTENÍ: Rozumím hlavním bodům jasného standardního projevu o známých věcech, s nimiž se pravidelně setkáváme v práci, ve škole, ve volném čase atd. Rozumím hlavnímu bodu mnoha rozhlasových nebo televizních pořadů o aktuálních záležitostech nebo tématech osobního nebo odborného zájmu, když je doručení poměrně pomalé a jasné.

PSANÍ: Mohu napsat jednoduchý připojený text k tématům, které jsou známé nebo osobně zajímavé. Mohu napsat osobní dopisy popisující zkušenosti a dojmy.

Faktický kurz

Vstup do kurzu: Úroveň 7-8-9 (B1)

Počet lekcí:

  • Intenzivní: 10 hodin týdně
  • Super Intenzivní: 15 hodin týdně
  • Intenzivní plus: 20 hodin týdně

Třídy jsou od pondělí do pátku.

Délka lekce: 60 minut

Velikost třídy: Průměr 10, maximálně 12

Minimální věk: 16 let starý

Program: Ráno a večer.

This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Přihlašování započato
Duration
Délka trvání
Denní studium
Information
Deadline
Locations
Spojené státy americké - Newark, New Jersey
Datum začátku : Přihlašování započato
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Přihlašování započato
Spojené státy americké - Newark, New Jersey
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu