Ap titul v oboru chemické a biotechnologické vědy

Všeobecné informace

Popis programu

The AP studijní program v oboru chemické a biotechnickém vědy je 2½-rok na plný úvazek Vyšší vzdělávací program, který splňuje naše absolventy pro klíčové funkce v rámci celé řady obchodů a průmyslu. Typické oblasti činnosti patří kontrolních laboratoří a výzkumných a vývojových laboratoří v rámci zpracovatelského průmyslu, a na vysokých školách a další výzkumné instituce.

Naši absolventi, chemické a biotechnické analytici, jsou kvalifikovaní pro plánování, řízení a provádění analytické práci a výsledky jak v chemické a biotechnologické oblasti.

Program je teorie založené a job-orientovaný, to znamená, že si klade za cíl kvalifikovat, aby studenti byli schopni řešit praktické problémy s analytickou základnou. Teorie je stále zaměřena na praktické aplikace v průmyslu. Dokončil program umožňuje přístup k a úvěry pro další studium v ​​Dánsku, jakož i na mezinárodní úrovni.

Požadavky na přijetí

Aby mohla být přijat do programu, musí mít především dobré a zdokumentované kvalifikaci v:

Angličtina

Všechny mezinárodní žadatelé musí mít osvědčení prokazující příslušnou kvalifikaci v angličtině na vyšší úrovni srovnatelné s dosaženou úroveň anglického jazyka B dánského vyšší sekundární vyšetření.

Kromě toho musí složit mezinárodně uznávané zkoušky. Akceptujeme tyto testy s následujícími minimálními skóre:

 • IELTS: 6.0
 • TOEFL Internet na bázi: 80
 • TOEFL papíru založen: 550
 • Cambridge test: CAE A, B nebo C
 • Oxford Placement test: 140 (70 min v každé části).
 • Oxford Online Placement test: B2 (min 70 v každé části.) (Nabízen v Business Academy Aarhus)

Pro uchazeče ze zemí mimo EU akceptujeme pouze IELTS a TOEFL.

Rodilí mluvčí a žadatelé s severských přijímacím zkouškám (včetně žadatelů kvalifikační zkoušky z USA, Kanady, Austrálie, Nového Zélandu, Velké Británii, Skotsku či Irsku) jsou vyňaty z angličtiny testu. Upozorňujeme, že žadatelé s kvalifikační zkoušky ze všech ostatních zemí (včetně afrických a asijských zemí, kde je vyučovacím jazykem je angličtina), musí předložit test.

Pokud máte dánsko-jazykové přijímací zkoušky (nebo jiné severské přijímací zkoušky), musíte mít alespoň v angličtině B nebo ekvivalent.

matematika

Matematiku na dánské C-úrovni. To znamená, že mezinárodní žadatelé museli mít matematiku alespoň po dobu 125 hodin (třídy méně než 60 minut, musí být převeden do celých hodinách) během posledních tří let od svého vyššího středoškolského vzdělání.

chemie

Chemie v dánské C-úrovni. To znamená, že mezinárodní žadatelé museli mít chemii po dobu nejméně 75 hodin (třídy méně než 60 minut, musí být převeden do celých hodinách) během posledních tří let od svého vyššího středoškolského vzdělání.

Možnosti Kariéra

Chemické a Biotechnická Science

Chemické a Biotechnická Analytici jsou žádány v potravinářském průmyslu, společnosti v oblasti životního prostředí, pro zajištění kvality produktů, které zdravotnický průmysl, výzkum na univerzitách a developerských projektů v soukromých firmách.

Jako chemická a biotechnologické analytik bude mít možnost pracovat s různými úkoly. Například v rámci:

 • Potravinářský průmysl včetně pivovarů, mlékáren a jatek
 • Farmaceutický průmysl
 • chemický průmysl
 • Textil, barvy a plastikářský průmysl
 • Barva a kosmetický průmysl
 • biotechnologických společností
 • laboratoře bezpečnostní orgán potravin nebo potravinářského výzkumu na vysoké škole
Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Business Academy Aarhus is a School of Applied Sciences

Business Academy Aarhus is a School of Applied Sciences Méně