Program "stavební technologie a veřejné práce: specialita architektura techniky", což vede k prokazování kolegiátního studií (ACS), je založena na dvou základních předmětů; výstavba implikuje; budova vědy, znalost materiálů a vlastních metod pro provedení každého prvku budovy a design, který je nástrojem, jehož prostřednictvím architekt nebo stavební inženýr vyjádřil své myšlenky k jeho klientovi ruka, a zhotoviteli k výkonu práce.

Program výhod

Školení je čistě technický. Zaměřuje se na učení počítačový návrh a stavební technologie v popředí, což umožňuje rychlou integraci do trhu práce; velikost třídy je omezena na minimum. (10 - 12 studentů ve třídě) To zajišťuje zvláštní pozornost každému studentovi sledovat proces učení každého a sdílet sama skutečnost, klást velký důraz na komunikaci a autonomie, po pouze ( 16) šestnáct měsíc školení (čtyři po sobě jdoucí zasedání), studenti se připravují na trhu práce; Výuka je na nejvyšší úrovni dané vysoce kvalifikovanými architekty a inženýry a uznala jak ze strany Ordre des ARCHITECTES du Québec, že ​​řád inženýrů z Québec.Les učitelů přednost realistický přístup architektonických projektů a kontakt s realitou trhu (návštěvy společností, weby, reproduktory); Studenti jsou nabízeny na konci třetího zasedání práce (part-time) a malých projektů na podporu integrace v podnicích; příležitostí pro absolventy vstupujících na trh práce, aby štěp univerzitní kurzy, aby se přístup k pozicím větších hodnot; zapojení administrativních pracovníků zajišťuje třídní docházku. Prostředí je teplý, přičemž je disciplinovaný. Studenti mají kdykoli přístup do svých prostor.

Doba spuštění

14.září 2015

Způsobilost

 • DES + Math 436
 • Équivlance + Math 436
 • Zkušenosti + doména Math 436

Všeobecné informace pro přijetí

Třídy jsou nabízeny v angličtině nebo francouzštině. Studenti, kteří chtějí pokračovat ve studiu na vysoké škole technické v Montrealu se musí zapsat pouze na plný úvazek. Musí podat žádost o přijetí co nejdříve. Vysoká škola se bude co nejdříve informovat studenty o výsledku žádosti. A konečně, budou přijímány studenti obdrží Formulaired'inscription.

Zvláštní podmínky pro přijetí do programu

 • Vysoká škola diplom nebo rovnocenný a Math 436
 • Nebo ekvivalentní školení považováno za dostatečné přes 436 Math
 • Mají zkušenosti v oblasti výstavby Více Math 436

Data příjmu limity

Žádost musí být doručena na vysoké škole dva měsíce před začátkem zasedání, na podzim zasedání, 15. července, a zimního zasedání, dne 15. listopadu.

Náklady na studium (zahraničních studentů)

 • Školné - $ 16,000.00
 • Učebnice - 625,00 dolarů
 • Kresba technika - 215,00 dolarů
Program se vyučuje na:
 • Angličtina
 • Francouzština

Zobraz 2 více kurzů z Montreal Technical College (MTC) »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Duration
Kontaktuj školu
Denní studium
Price
16,000 CAD
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date