Architektura techniky

Všeobecné informace

Popis programu

Program "stavební technologie a veřejné práce: specialita architektura techniky", což vede k prokazování kolegiátního studií (ACS), je založena na dvou základních předmětů; výstavba implikuje; budova vědy, znalost materiálů a vlastních metod pro provedení každého prvku budovy a design, který je nástrojem, jehož prostřednictvím architekt nebo stavební inženýr vyjádřil své myšlenky k jeho klientovi ruka, a zhotoviteli k výkonu práce.

Program výhod

Školení je čistě technický. Zaměřuje se na učení počítačový návrh a stavební technologie v popředí, což umožňuje rychlou integraci do trhu práce; velikost třídy je omezena na minimum. (10 - 12 studentů ve třídě) To zajišťuje zvláštní pozornost každému studentovi sledovat proces učení každého a sdílet sama skutečnost, klást velký důraz na komunikaci a autonomie, po pouze ( 16) šestnáct měsíc školení (čtyři po sobě jdoucí zasedání), studenti se připravují na trhu práce; Výuka je na nejvyšší úrovni dané vysoce kvalifikovanými architekty a inženýry a uznala jak ze strany Ordre des ARCHITECTES du Québec, že ​​řád inženýrů z Québec.Les učitelů přednost realistický přístup architektonických projektů a kontakt s realitou trhu (návštěvy společností, weby, reproduktory); Studenti jsou nabízeny na konci třetího zasedání práce (part-time) a malých projektů na podporu integrace v podnicích; příležitostí pro absolventy vstupujících na trh práce, aby štěp univerzitní kurzy, aby se přístup k pozicím větších hodnot; zapojení administrativních pracovníků zajišťuje třídní docházku. Prostředí je teplý, přičemž je disciplinovaný. Studenti mají kdykoli přístup do svých prostor.

Doba spuštění

14.září 2015

Způsobilost

  • DES + Math 436
  • Équivlance + Math 436
  • Zkušenosti + doména Math 436

Všeobecné informace pro přijetí

Třídy jsou nabízeny v angličtině nebo francouzštině. Studenti, kteří chtějí pokračovat ve studiu na vysoké škole technické v Montrealu se musí zapsat pouze na plný úvazek. Musí podat žádost o přijetí co nejdříve. Vysoká škola se bude co nejdříve informovat studenty o výsledku žádosti. A konečně, budou přijímány studenti obdrží Formulaired'inscription.

Zvláštní podmínky pro přijetí do programu

  • Vysoká škola diplom nebo rovnocenný a Math 436
  • Nebo ekvivalentní školení považováno za dostatečné přes 436 Math
  • Mají zkušenosti v oblasti výstavby Více Math 436

Data příjmu limity

Žádost musí být doručena na vysoké škole dva měsíce před začátkem zasedání, na podzim zasedání, 15. července, a zimního zasedání, dne 15. listopadu.

Náklady na studium (zahraničních studentů)

  • Školné - $ 16,000.00
  • Učebnice - 625,00 dolarů
  • Kresba technika - 215,00 dolarů
Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Founded in 1967 by architect Eleuthere Kefalidis, the College of Montreal Book this tour work in teaching techniques and architectural drawing of the building. It is an institution well known in the c ... Čtěte více

Founded in 1967 by architect Eleuthere Kefalidis, the College of Montreal Book this tour work in teaching techniques and architectural drawing of the building. It is an institution well known in the construction industry particularly in the field of civil engineering. Méně