Vyšší odborné vzdělání

Existuje několik typů vyššího odborného studia, které se liší zaměřením a získaným titulem: diplomovaný specialista umění, přírodních věd a aplikovaných věd. Vyšší odborné studium si studenti vybírají z různých důvodů: někdy je cílem překonat přechod mezi různými stupni studia, někdy je hlavním cílem získat odborné znalosti a požadovanou kvalifikaci. Na vyšší odborné škole lze studovat mnoho oborů v rámci umění, přírodních věd a mnoho dalších. Množství programů v rámci vyššího odborného studia může být ohromující - nenechte se tím odradit! Nechejte se při výběru inspirovat nejoblíbenějšími programy v rámci vyššího odborného vzdělání, které jsou uvedeny níže.

Nově přidané vyšší odborné programy

Australian Academy Of Music And Performing Arts (AMPA)

Přidružený stupeň tance

Prosinec 12, 2018
Přidružený titul má silné zaměření a závazek k dokonalosti v praxi tance. Cílem je rozvíjet vysoce kvalifikované, disciplinované, znalé a všestranné taneční umělce v atmosféře, která je podporuje a povzbuzuje, protože usilují o dosažení této technické, tvůrčí a vědecké excelence.

Lake Tahoe Community College

Pracuje v umění v přírodních vědách

Listopad 30, 2018
Přírodovědný studijní program na Lake Tahoe Community College poskytuje studentům úvod do povahy živých věcí, našeho fyzického prostředí, hmoty, energie a jejich interakcí. Klíčovými oblastmi, kterých se studium zabývá, jsou biologie, chemie, geologie, geografie, matematika a fyzika. Navíc studenti, kteří se zabývají touto specializací, mají možnost… [+] prozkoumat takové rozmanité oblasti, jako jsou přírodní vědy a fyzikální vědy. [-]

SUNY Clinton Community College

Environmental Science AS

Listopad 19, 2018
Studenti rozvinou silný základ ve vědách s obory ekologie, ekologie, geologie, biologie a chemie. Specializované kurzy v technologii environmentálních věd a environmentálních otázkách kladou důraz na vědecké dovednosti v řízení projektů a kariéře Pathways pro vědce z oblasti životního prostředí.

Vysoké školy v Česká republika

Změnit místo

Co je Associate titul?