Filter
Diplomovaný specialista aplikovaných věd
Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Někdo, kdo chce rozšířit své vzdělání, může tak učinit dokončením titulu spolupracovníka. Tento typ studia trvá obvykle dva roky, než se student zapíše do tříd na plný úvazek.

Co je spolupracovníkem aplikované vědy v digitálním designu? Stupeň v oblasti digitálního designu bude často zahrnovat předměty, jako jsou principy návrhu pro web, mobilní a interaktivní design. Studenti mohou mít možnost naučit se používat špičkové softwarové a fotografické zařízení pro osvětlení a fotografování. Studenti mohou také upravovat fotografii a vyvíjet identifikační systémy značky. Mohou být také vyžadovány všeobecné vzdělávací kurzy, jako je angličtina, kompozice nebo matematika. Studenti mohou také mít možnost vybrat si z libovolného počtu volitelných předmětů, abyste získali více kulaté vzdělání.

Přidružený stupeň aplikované vědy v digitálním designu může poskytnout absolventům mnoho výhod. Ti, kteří mají tento dvouletý stupeň, mohou využít jako odrazový kamenný stupeň bakalářského studia. Absolventi mají také vyšší platové pracovní příležitosti a více kariérních příležitostí než ti, kteří nemají postsekundární vzdělání.

Náklady na tento stupeň se budou lišit v závislosti na zvolené škole, zemi a konkrétním programu. Některé školy mohou poskytnout finanční pomoc těm, kteří se kvalifikují. Potenciální studenti by měli kontaktovat jednotlivé školy a získat další informace o výuce.

Přidružený stupeň aplikované vědy v digitálním designu může otevřít dveře pro mnoho kariérních příležitostí. Studenti mohou využít své znalosti a dovednosti získané k nalezení kariéry jako grafický návrhář, webdesigner, manažer značky nebo grafik. Marketingové společnosti, filmový průmysl a velké korporace všechny najali lidi s diplomem digitálního designu.

Existuje mnoho možností pro digitální design. Jakmile potenciální student nalezl program a instituci, která splňuje své potřeby, může se přihlásit online. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, a to vyplněním vyplněného formuláře.

Čtěte více Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru:

2 Výsledky v Digitální design

Pima Community College

Připravte se na kariéru v televizi, filmu, videa nebo jiných médií. Kurzy pokrývají natáčení, střih, výroba, projekce, osvětlení, psaní skriptů a fotografování. Studenti ... [+]

Připravte se na kariéru v televizi, filmu, videa nebo jiných médií. Kurzy pokrývají natáčení, střih, výroba, projekce, osvětlení, psaní skriptů a fotografování. Studenti mají také možnosti stáží. Studenti se snaží převést do digitální / programu filmového umění na vysoké škole by měl vykonávat Associate míry umění.

Co mohu dělat s tímto stupněm?

Kariérní možnosti: Vede k kariéru v televizi, filmu a zvukovou produkci, včetně producent, redaktor, režisér, spisovatel, kameraman, zvukař, web designer a grafik.

Akademické volby: Transfer do bakalářských of Applied Science studijní program na Arizona State University.

... [-]
Spojené státy americké Tucson
Září 2019
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Moraine Valley Community College

Tento program připravuje studenty pro kariéru jako grafik / návrhář v průmyslových odvětvích informačních technologií souvisejících s výtvarným uměním. Studenti získají s ... [+]

Digitální umění a design, AAS

Tento program připravuje studenty pro kariéru jako grafik / návrhář v průmyslových odvětvích informačních technologií souvisejících s výtvarným uměním. Studenti získají solidní teoretické základy v tradičním umění a designu, kromě rozvoje pokročilých dovedností v hardware Macintosh a softwaru Adobe pro kvalitní počítačovou grafiku a návrhovou produkci. Očekává se, že zaměstnanost grafických umělců poroste rychleji než je průměr všech zaměstnání. Poptávka bude silná, protože výrobci informací, zboží a služeb kladou ještě větší důraz na vizuální přitažlivost v oblasti designu výrobků, reklamy, marketingu a médií. Dále poptávka po designu pro web a mobilní zařízení povzbudí práci grafických umělců... [-]

Spojené státy americké Palos Hills
Září 2019
Angličtina
Denní studium
64 hodiny
Kampus
Přečtěte si více v češtině