$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Spolupracovník míry vědy označí akademický úspěch zaměřit se na vědeckých témat, spíše než jen všeobecného vzdělávání v komunitní škole nebo odborné škole. Tyto tituly jsou vyhledávány, protože mají studenti pro úspěch ve více odborných a technických oborech. Elektronika je vědní obor, který se zabývá kontrolou elektrické energie. Konstrukce systémů pros… Čtěte více

Spolupracovník míry vědy označí akademický úspěch zaměřit se na vědeckých témat, spíše než jen všeobecného vzdělávání v komunitní škole nebo odborné škole. Tyto tituly jsou vyhledávány, protože mají studenti pro úspěch ve více odborných a technických oborech.

Elektronika je vědní obor, který se zabývá kontrolou elektrické energie. Konstrukce systémů prostřednictvím plošných spojů mohou být prozkoumány a další témata, jako jsou telekomunikace, zpracování informací a zpracování signálu může být zaměřen na.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Nejvyšší počet přihlášených studentů v Bakersfield Kalifornie jde na California State University. To je pak následuje DeVry University Bakersfield, Bakersfield College a Point Loma Nazarene University.

Najděte nejlepší akreditované vysoké školy, obchodní školy, univerzity s bakalářským studiem v Evropě, USA, Asii, Austrálii, Velké Británii, a mnoha jiných zemí zde! Ušetřete čas!

Méně
Další informace o studiu v USA
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
Doporučeno Nejnovější Název
Bakersfield College
Bakersfield, Spojené státy americké

Technologie řídí planetu, přičemž elektronika hraje zásadní roli. Jedná se o digitální svět a ti, kteří tomuto světu rozumí, se mohou stát cenným přírůstkem pro zaměstnavatele ... +

Technologie řídí planetu, přičemž elektronika hraje zásadní roli. Jedná se o digitální svět a ti, kteří tomuto světu rozumí, se mohou stát cenným přírůstkem pro zaměstnavatele zaměřené na technologie. Titul průmyslová technologie, volitelná elektronika, učí základní dovednosti, které lze použít jako průmyslový technik, technik elektroniky, zástupce terénních služeb, prodejce nebo počítačový technik. Studenti s vysokoškolským vzděláním se také budou dívat na rychlé povýšení na kontrolní a manažerské pozice. Dosažení spolupracovníka vědy: Po absolvování požadavků na promoci a požadovaných studijních kurzů s minimálně známkou „C“ v každém kurzu bude studentovi udělen titul Associate of Science. -
Diplomovaný specialista přírodních věd
Angličtina
Kampus