$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Studium na spolupracovník míry vědy zahrnuje více než jen všeobecné vzdělávání. Ať už je 's nabízí komunity vysokou školou nebo odborné škole, program vyžaduje, aby studenti vzít tříd, které se zaměřují na specifické vědecké obory. Student studuje informační technologie mohou mít celou řadu technologických tocích a zkoumá témata, jako jsou umělé intelig… Čtěte více

Studium na spolupracovník míry vědy zahrnuje více než jen všeobecné vzdělávání. Ať už je 's nabízí komunity vysokou školou nebo odborné škole, program vyžaduje, aby studenti vzít tříd, které se zaměřují na specifické vědecké obory.

Student studuje informační technologie mohou mít celou řadu technologických tocích a zkoumá témata, jako jsou umělé inteligence, programování, hardwaru a softwaru. Mohou se dozvědět, jak určovat technologické potřeby organizací a implementovat správné řešení.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Riverside je krajské město stejnojmenného kraje, Kalifornie, USA. Studenti v pravidelně účastní různých festivalů ve městě. Festivaly jsou The Riverside Dickens festivaly, U řeky, airshow, Riverside mezinárodních filmových festivalech atd. "

Najděte nejlepší akreditované vysoké školy, obchodní školy, univerzity s bakalářským studiem v Evropě, USA, Asii, Austrálii, Velké Británii, a mnoha jiných zemí zde! Ušetřete čas!

Méně
Další informace o studiu v USA
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
Doporučeno Nejnovější Název
Riverside City College
Riverside, Spojené státy americké

Tento program poskytne studentům pevný základ potřebný pro kybernetickou obranu. Program se zaměří na zavedené metodiky v kybernetické obraně. Poskytne studentům použitelné do ... +

Tento program poskytne studentům pevný základ potřebný pro kybernetickou obranu. Program se zaměří na zavedené metodiky v kybernetické obraně. Poskytne studentům použitelné dovednosti v oblasti zabezpečení a správy operačních systémů Windows a Linux, návrhu a implementace zabezpečené sítě, zabezpečení webu, etického hackování, digitální forenzní analýzy, hodnocení rizik, technik správy a zmírňování a bezpečnostní politiky/standardů používaných k náležité ochraně různé oblasti informační bezpečnosti pro kontrolu přístupu a snížení organizačního rizika. -
Diplomovaný specialista přírodních věd
Denní studium
12 - 18 měsíce
Angličtina
Kampus