$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Studenti se často rozhodnou, že budou pokračovat ve studijním oboru jako úvod do vysokoškolského vzdělávání. Příbuzný vědy vystavuje účastníky vědomostním znalostem, technickým dovednostem a odborným kompetencím. Zatímco doba trvání programu se liší podle různých faktorů, vědci obvykle plánují dokončit program Associate of Science přibližně za dva roky. Co j… Čtěte více

Studenti se často rozhodnou, že budou pokračovat ve studijním oboru jako úvod do vysokoškolského vzdělávání. Příbuzný vědy vystavuje účastníky vědomostním znalostem, technickým dovednostem a odborným kompetencím. Zatímco doba trvání programu se liší podle různých faktorů, vědci obvykle plánují dokončit program Associate of Science přibližně za dva roky.

Co je spolupracovníkem vědy v námořní technice? Ti, kteří se účastní těchto programů, se často účastní technických studií týkajících se oceánografie a námořních věd. Instituce obecně zaměstnávají fakulty, které mají technické zkušenosti s oceánskými povoláními. Studenti obvykle absolvují kurzy týkající se námořní biologie, chemie a geografických věd. Před absolvováním většiny účastníků programu provádí základní výzkum, kompletní akademické zkoušky, psaní výzkumných prací nebo přípravu prezentace.

Úspěšné ukončení programu Associate of Science in Marine Technology často dává absolventům dovednosti, které potřebují k získání bakalářského titulu nebo soutěží o vstupní pozice. Obecně se účastníci programu naučí vědecký výzkum, řízení projektů a rozpočtování. Nejen, že tyto schopnosti mají tendenci pomáhat absolventům profesionálně, ale také jim pomáhají uspět v osobním životě.

Vypočítání nákladů na studium učiva v oboru přírodovědců v námořní technice může být poněkud obtížné, protože výuka se liší podle různých faktorů. Vzhledem k tomu, že celkové náklady závisí na škole, umístění školy a délce programu, měli by zainteresované strany diskutovat o výdajích s přijímacími pracovníky, aby pomohli připravit scholastické rozpočty.

Získání spolupracovníka vědy v námořní technice často pomáhá absolventům soutěžit o mnoho různých vstupních pozic. Ti, kteří se rozhodnou vstoupit do pracovní síly, často vykonávají práci jako výzkumní asistenti, technici, vědci z projektů nebo výzkumní manažeři. Vzhledem k tomu, že kariéra je obecně dostupná v obchodních, neziskových a vládních sektorech, absolventi programu mohou pracovat v různých prostředích. Samozřejmě, mnozí, kteří dokončí sdružený program, se rozhodnou zapsat do učebních osnov pro baccalaureate.

Studenti absolvují sdružení věd v oblasti mořské technologie v tradičních institucích i prostřednictvím on-line platforem. Pro více informací vyhledejte níže uvedený program a obraťte se na vedoucí školy zvolené školy vyplněním formuláře.

Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
Doporučeno Nejnovější Název
Advanced Technology Institute- PART of ECPI University
Virginia Beach, Spojené státy americké +1 Více

Studijní program Associate in Occupational Science (AOS) nabízí základní školení v praktických aspektech výstavby a oprav zařízení a konstrukcí vyrobených z oceli. ... +

Studijní program Associate in Occupational Science (AOS) nabízí základní školení v praktických aspektech výstavby a oprav zařízení a konstrukcí vyrobených z oceli. -
Diplomovaný specialista přírodních věd
Denní studium
Kombinované studium
Angličtina
Kampus