$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Existuje celá řada kariéry, které vyžadují alespoň spolupracovník míry vědy k postupu. Mnohé z těchto pracovních míst jsou poměrně technické, jako je veterinární technik či kybernetické bezpečnosti důstojníka. Titulem AS je mostem k vyšší placení nebo více placenou kariéru.   Jedním z největších aspektů technologie je, že když je vložené do strojů a za… Čtěte více

Existuje celá řada kariéry, které vyžadují alespoň spolupracovník míry vědy k postupu. Mnohé z těchto pracovních míst jsou poměrně technické, jako je veterinární technik či kybernetické bezpečnosti důstojníka. Titulem AS je mostem k vyšší placení nebo více placenou kariéru.

Jedním z největších aspektů technologie je, že když je vložené do strojů a zařízení, většinou jednotlivé provozu stroje nebo zařízení, není třeba chápat specifika jak tato technologie funguje. Například, někdo pomocí počítače nemusí pochopit mechaniku pevného disku, aby prospěch z jeho používání.

Jako největší a nejlidnatější kontinent na světě, Asie se skládá z nejrůznějších etnik, kultur, prostředí, ekonomie, historické vazby a vládních systémů.

Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
Doporučeno Nejnovější Název
Emirates College for Management & Information Technology
Dubaj, Spojené arabské emiráty

Jedná se o dva roky studijní program, který nabízí sled požadovaných studií v rámci všeobecného vzdělávání, Core IT kurzů a volitelných předmětů.

Jedná se o dva roky studijní program, který nabízí sled požadovaných studií v rámci všeobecného vzdělávání, Core IT kurzů a volitelných předmětů. -
Diplomovaný specialista přírodních věd
Denní studium
2 roky
Angličtina
Kampus