$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Existuje celá řada kariéry, které vyžadují alespoň spolupracovník míry vědy k postupu. Mnohé z těchto pracovních míst jsou poměrně technické, jako je veterinární technik či kybernetické bezpečnosti důstojníka. Titulem AS je mostem k vyšší placení nebo více placenou kariéru.   Technologie je obecně definována jako soubor postupů, které se používají k vytv… Čtěte více

Existuje celá řada kariéry, které vyžadují alespoň spolupracovník míry vědy k postupu. Mnohé z těchto pracovních míst jsou poměrně technické, jako je veterinární technik či kybernetické bezpečnosti důstojníka. Titulem AS je mostem k vyšší placení nebo více placenou kariéru.

Technologie je obecně definována jako soubor postupů, které se používají k vytváření zboží nebo služby. Technologie proto odkazuje k poznání těchto procesů, nebo samotných procesů, které jsou často vložené do strojů nebo zařízení.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Farmington, Connecticut je město, které je známé svou bohatou architekturou a historií. Obyčejně odkazoval se na jako "matka měst" vůči jeho rozsáhlé oblasti, která byla rozdělena do devíti dílčích komunit, město hraje doma na státní lékařské univerzitě, která nabízí tituly a magisterských programů.

Najděte nejlepší akreditované vysoké školy, obchodní školy, univerzity s bakalářským studiem v Evropě, USA, Asii, Austrálii, Velké Británii, a mnoha jiných zemí zde! Ušetřete čas!

Méně
Další informace o studiu v USA
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
Doporučeno Nejnovější Název
Tunxis Community College
Farmington, Spojené státy americké

Přidružený studijní program The Technology Studies - Data Science Option připravuje studenty primárně k převodu na dokončení titulu BS v oboru Data Science nebo Technology Man ... +

Přidružený studijní program The Technology Studies - Data Science Option připravuje studenty primárně k převodu na dokončení titulu BS v oboru Data Science nebo Technology Management. -
Diplomovaný specialista přírodních věd
Angličtina
Kampus