Již více než 40 let Interior Design Department nabídla kurzy pro zájemce připravuje na kariéru v profesních oblastech interiérového designu s důrazem na udržitelný a Kitchen & Bath Design. Součástí programu je přenos programu, což stupeň AS, a pět programy certifikátu. Naše členy fakulty, kteří jsou odborníky ve svých specifických oblastech designu, vášnivý podělí o své zkušenosti se studenty programu.

Snadno dostupný z Hwy 280, vzít Farm Hill Blvd. exit a vedoucí na východ na půl míle. Cañada College se nachází na západním úpatí Redwood City a má výhled na San Francisco Bay.

pořady

Design Certificate Kitchen & Bath je akreditována NKBA (National Kitchen & Bath Association). Stupeň AS a interiérového designu Certificate of Achievement splňují minimální požadavky na vzdělání jsou způsobilé pro ASID (American Society of interiérových tvůrců) přidružené členství. Ty, stejně jako design Certificate Kitchen & Bath a Residential & Commercial Certificate design splňují požadavek na vzdělání pro IDEX zkoušku, aby se stal Designer Certified interiér (CID) v Kalifornii. Dokončení kuchyně a design vany certifikát připravuje studenty na AKBD (Associate Kitchen & Bath Design) zkouškou a spolu s dostatečnou praxí v oboru je CKD (Certified Kitchen Designer) a Úmluvy o biologické rozmanitosti (Certified lázeň designérů) zkoušky. Pokud student má vydělal bakalářský titul, on / ona potřebuje vidět poradce týkající se předmětů absolvovaných během prvních dvou roků vysoké školy, které mohou být nahrazeny všeobecného vzdělání a / nebo dalších navazujících předmětů. Všechny žádosti o nahrazení interiérového designu a navazujících předmětů pořízených na jiných zařízeních pro požadavky Kanady samozřejmě musí být schválena koordinátorem vnitřní oddělení designu.

Program Studijní výsledky:

Studenti, kteří absolvují tento program bude moci:

  • Komunikovat návrhové koncepty jasně a stručně (tj vizuální, ústní a písemná).
  • Rozvíjet konkurenční průmyslový standard dovedností v příslušných oblastech.
  • Pochopit prvky a principy návrhu přes realizaci specificky pokrývající jednotlivé disciplíny.
Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 13 více kurzů z San Mateo Colleges of Silicon Valley »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Duration
Kontaktuj školu
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek