Přečtěte si oficiální popis

Dokončení vysokoškolské osvědčení o úspěšném staví cenné dovednosti a ukazuje, zaměstnavatele, jste schopni sledovat prostřednictvím na vašich cílů. Nabízíme řadu programů, aby vyhovoval vašim zájmům.

Kromě studijních povinností, budete muset splnit Všeobecné Certificate požadavky. Všechny naše certifikáty mohou být také aplikovány směrem k Associate v Science (AS) míře, nebo převeden na 4-leté vysoké školy.

  • Technická - Oblečení průmysl orientovaný
  • Custom Krejčovství / Small Business
  • divadlo Costuming
  • Módní Merchandising

Technická - Oblečení průmysl orientovaný

Tento certifikát je navržen tak, aby studentům dovednosti potřebné k soutěžit v rychle se měnícím oděvním průmyslu. Technologie byla začleněna do osnov s počítačem podporovaného navrhování. Toto školení může vést k pracovním místům, například designéry, asistent designéry, tvůrci vzor, ​​výrobní manažery, vzor srovnávače a ostatními pozicemi související s módní.

Custom Krejčovství / Small Business

Tento certifikát je určen pro studenty, kteří plánují otevřít malý podnik a chtějí více estetické couture přístup k podnikání módy. Toto školení může vést k pracovním místům, jako jsou švadlen, krejčích, projektanty, alterationists, módní prodejců, módních ilustrátorů, zástupci výrobce a ostatními pozicemi související s módní.

divadlo Costuming

Tento certifikát je určen pro studenty s úvodem k kostýmního průmyslu, včetně mnoha druhů volných pracovních míst v této oblasti, z navrhování kostýmů konstrukci a ukázat výrobu. Studenti se seznámí s historickými i divadelních stylů, modelářství dovednosti, přizpůsobení a stavební dovednosti, jakož i designu a ilustrací technik připravit je na práci v kostýmů. Studenti budou mít také možnost pracovat na skutečných produkcí přes třídu práce nebo stáže.

Módní Merchandising

Tento certifikát je určen pro studenty se tvůrčích a podnikatelských dovedností potřebných k úspěchu v této stále rostoucí oblasti. Toto školení poskytne studentům dovednosti potřebné, aby byli konkurenceschopní v globálním maloobchodním odvětví módního průmyslu, což vedlo k pozicím v módě merchandising, internet a operace ukládání bázi.

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 13 více kurzů z San Mateo Colleges of Silicon Valley »

This course is Studium v kampusu
Start Date
Duration
Kontaktuj školu
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek