Přečtěte si oficiální popis

Většina architektura majoři, po ukončení studia a získání jejich profesionální úroveň, zvolí získat své licence k praxi architektury a jít do soukromé praxe jako vlastníci jejich vlastní firmy.

Jako praktikující, budou obsluhovat širokou škálu klientely: soukromé, obchodní, institucionální a vládní. Jiní se mohou rozhodnout najít zaměstnání ve stávajících architektonických firem, jako členové jejich týmů, při návrhu a vývoji zastavěného prostředí.

Někteří se může rozhodnout provést předběžnou práci v oblastech, jako je umění, historické navrácení, vývoj produktů, vláda, politika, obchodní administrativa, právo, vzdělání, medicína, výzkum, vývoj půdy, armádě, atd Jiní najdou příležitosti v souvisejících oblastech, které využívají technické a schopnost řešit problémy získaná z jejich architektonické vzdělání.

Doporučená vysoká škola příprava: akademický program včetně matematiky (4 roky), věda (4 roky), Anglický (4 roky), umění (2 roky), mechanické kreslení (1 semestr). Studenti by si měli zkontrolovat, popisy kursu a předpoklady, a diskutovat o doporučené pořadí s architektonickým konzultant / poradce.

Doporučená příprava vysoké školy:

Ročníkovou práci v umění, matematiky (čtyři roky), technické kreslení, anglicky

Univerzita Převod Program

Použijte Assist identifikovat nižší soutěže hlavní příprava na architektura, architektonické inženýrství, nebo krajina, město a územního plánování pro State University California a University of California systémů. Pro nezávislé nebo out-of-státních vysokých škol a univerzit používají své katalogy najít tuto informaci. Přenosové služby vám mohou pomoci tyto údaje shromažďovat.

Většina architektura majoři, po ukončení studia a získání jejich profesionální úroveň, zvolí získat své licence k praxi architektury a jít do soukromé praxe jako vlastníci jejich vlastní firmy. Jako praktikující, budou obsluhovat širokou škálu klientely: soukromé, obchodní, institucionální a vládní. Jiní se mohou rozhodnout najít zaměstnání ve stávajících architektonických firem, jako členové jejich týmů, při návrhu a vývoji zastavěného prostředí. Někteří se může rozhodnout provést předběžnou práci v oblastech, jako je umění, historické navrácení, vývoj produktů, vláda, politika, obchodní administrativa, právo, vzdělání, medicína, výzkum, vývoj půdy, armádě, atd Jiní najdou příležitosti v souvisejících oblastech, které využívají technické a schopnost řešit problémy získaná z jejich architektonické vzdělání.

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 13 více kurzů z San Mateo Colleges of Silicon Valley »

This course is Studium v kampusu
Start Date
Duration
4 - 5 semestry
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek