Berkeley mezinárodní studijní program (BISP) poskytuje jedinečnou příležitost pro návštěvu mezinárodních studentů, aby vysoko kvalitní kurzy po boku UC Berkeley studenti v krátkodobém studiu v zahraničí program pro jeden nebo dva semestry. BISP poskytuje sponzorství a potřebný pozvánku na získání studentského víza pro kvalifikované studenty, kteří se zapisují do kurzů na základě poplatků. Nabízíme také robustní program aktivit a podporu studentům, kteří získají hodně vyhledávanou "zkušenost Berkeley".

Každý semestr sponzoruje BISP přes 350 navštěvujících zahraničních studentů z celého světa, kteří se těší zkušenosti s vyučováním na světově proslulé univerzitě v Berkeley. Mívají zde spíše dobře a mají fantastický zážitek jak ve třídě, tak mimo ni. Studenti BISP často převádějí tyto kurzy zpět na své vysoké školy za své požadavky.

Studenti BISP pocházejí z široké škály akademických prostředí. BISP má své kořeny v akademickém oddělení a nadále udržuje velmi těsný vztah s odděleními školního areálu, aby poskytl bohatý plán kurzů pro všechny studenty, zejména ty studenty v oblasti společenských věd, umění, humanitních věd, biologických a fyzikálních věd. Máme mnoho studentů z jiných oborů, jako jsou podniky, média, zdraví a politika, kteří najdou v těchto studijních oborech relevantní předměty. V USA je běžné, aby studenti absolvovali kurzy na předmětech mimo jejich hlavní. UC Berkeley fakulty a studenti velmi oceňují účast studentů z mnoha kultur v učebnách, což je vzrušující a živé multikulturní učební prostředí.

BISP poskytuje dobře zaokrouhlené zkušenosti se specializovanými pracovníky, které jim pomáhají. Studenti se také účastní aktivit plánovaných našimi kultuře Peer Mentors, kteří jsou studenty UC Berkeley, kteří jim pomáhají s jejich přizpůsobením se areálu Berkeley a okolí a poskytují příležitost seznámit se s dalšími studenty a kulturou Berkeley a USA

BISP Advantage

• Získejte nový pohled na vaše zájmy v USA

• Připravte se na vaši budoucnost ve stále více globálním světě

• Zapojte se do živého a multikulturního studia v zahraničí

• Využijte komplexní akademické a sociální podpory od začátku do konce

Školné a poplatky

Na rozdíl od výměnných programů zahrnujících partnerství mezi univerzitou a programem UCEAP v Kalifornské univerzitě pro vzdělávání , studenti v našem programu platí poplatky za školné a programové náklady. To nám umožňuje pozvat kvalifikované zahraniční studenty na studium na UC Berkeley prostřednictvím BISP a nabídnout vynikající aktivity a podporu všem.

Všichni hostující studenti na F-1 Student Visa pro studium ve Spojených státech musí absolvovat minimálně 12 semestrálních jednotek nebo kreditů. Vaše vysoká škola může vyžadovat dodatečné kredity nebo jednotky, které jsou zde přijímány při studiu v zahraničí. Například studenti z evropských univerzit obvykle získají ekvivalent 30 bodů ECTS, což je 15 semestrových jednotek u UC Berkeley.

Výuka (tzv. Kurzy na UC Berkeley), které zaplatíte, závisí na počtu jednotek, které přijmete. Každá jednotka stojí v akademickém roce 2018-1950 750 USD. Například, pokud se student zapíše do 12 jednotek, jejich výuka bude 9 000 USD; 13 jednotek by bylo 9 750 dolarů a tak dále.

Program se vyučuje na:
  • Angličtina
Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Duration
1 - 2 semestry
Denní studium
Price
750 USD
za jednotku.
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
Led 2020
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Termín odevzdání přihlášek
End Date

Led 2020

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date