CO JE BIBLICKÁ ŠKOLA

Náš program Biblické školy je určen k tomu, aby váš vztah s Ježíšem Kristem podporoval. Vaše porozumění Bohu a Jeho slovu poroste prostřednictvím týdenních přednášek, které pokrývají různá témata a knihy z Bible. Integrace Božího slova do vašeho každodenního života se bude kultivovat prostřednictvím každodenní interakce se zaměstnanci, hostujícími přednášejícími a komunitou Holsby.

Prostřednictvím týdenních oslovení a vytváření celoživotních zvyků modlitby, čtení Bible a služeb budete lépe schopni poznat a sloužit Pánu. Naší touhou je, abyste vyrostli jako následovník Krista a věříme, že Holsby Bible School je příležitostí, která mění život.

BÝT ZAPOJEN

V Holsby se budete zabývat mezinárodním společenstvím, které je záměrné, když se těší naší rozmanitosti, a zároveň oslavuje naši jednotu v Kristu. Ať už přes jídla, rodinné noci v domácnostech nebo život v koleji, prožijete kulturu a životní zkušenosti pracovníků a studentů z mnoha různých zemí.

ZELENO

Ať už ve třídě nebo mimo ni, chceme být komunitou, která je zakotvena v Boží pravdě. S více než třiceti série přednášek od různých rezidentních a hostujících lektorů, které se zabývají různými biblickými knihami a tématy, budete v Božím slovu posíleni a vyzváni, abyste ho osobně poznali.

BE VYBAVENA

Po Holsby je život a chceme, abyste byl lépe schopen sloužit Kristu jako účinného člena vaší místní církve a v jakýchkoli okolnostech, prostředí nebo povolání se ocitnete. Dozvíte se, co to znamená, že dovolíte, aby sám Kristus mohl pracovat ve vašem životě.

ZMĚNĚTE

Holsby je místo, kde budete duchovně a fyzicky osvěženi díky samoty Božího stvoření a podporující komunity. Ať už procházíte lesem, odpolední přestávkou na fika nebo se těšíte na jednom z našich dobrodružných týdnů, váš čas zde vám nabídne nový pohled na život.

PŘEDNÁŠKY

Holsbyho devětměsíční program Biblické školy zahrnuje přibližně 500 hodin rozmanitých, informativních a interaktivních přednášek.

Přednášky jsou prezentovány rezidentní fakultou a hostujícími přednášejícími z celého světa. Tito učitelé se podílejí na Mezinárodním sjezdu Torchbearers a na různých dalších ministerstvech. Hostitelé hosté obvykle stráví týden ve škole a pokrývají konkrétní téma a jsou k dispozici ke svému času se studenty.

Studenti mohou očekávat výuku biblické výuky zaměřenou na Krista. Přednášky zahrnují knihy z každé hlavní části bible, stejně jako témata související s praktickým křesťanským životem. Naší touhou je, aby studenti prožívali osobní, životní transformující chápání Božího slova.

Všechny přednášky jsou v angličtině, takže studenti musí být schopni porozumět, číst a psát anglicky.

DOSAH

"... jděte na celý svět a kázat dobrou zprávu všem."

-Mark 16:15

Důležitou součástí programu Holsby Bible School je příležitost pro studenty, aby Holsby Bible School do praxe to, co se naučili v učebně prostřednictvím probíhajícího dosahu komunity. Studenti mají možnost volby mezi několika různými formami dosahu.

Mezi další aktivity patří: vedoucí sportovní a další aktivity mládeže, hudební a dramatické týmy, navštěvující školy a mládežnické skupiny, výuka angličtiny, mentoring vysoce rizikových mladistvých a spolupráce s místními církvemi nebo se staršími osobami.

OUTĚTOVÝ TÝDEN

Klíčovou součástí zimní biblické školy je náš týdeník, kdy studenti chodí do týmu, aby spolupracovali s církvemi, tábory, školami nebo jinými skupinami po celém Švédsku. Studenti si mohou vybrat z různých forem služby podle svého zájmu a vášně.

Mezinárodní OUTREACH

Po mnoho let řada našich studentů využívá dvoutýdenní jarní přestávku, aby šla na školní výlety. Studenti získají podporu na náklady na výlety a mají zkušenosti s plánováním a vedením těchto misí. Nedávné cesty do zahraničí odvedli studenty do Itálie, Balkánu, Německa, Ruska, Polska a Irska.

BASKETBALOVÝ TÝM

Holsby má volitelný basketbalový program, který si naši muži mohou zvolit jako součást pravidelného biblického školního roku. Prostřednictvím tohoto sportovního dosahu se tým Holsby - složený ze studentů a zaměstnanců - hraje konkurenčně ve švédské druhé ligové divizi, stejně jako výstavní hry proti jiným místním týmům. Členové týmu také vedou basketbalové kliniky a účastní se týdenních aktivit v komunitě.

LETNÍ ŠKOLA BIBLE

Proveďte přestávku v létě s průzkumným a klidným ústupem ve Švédsku prostřednictvím naší třítýdenní biblické školy. Vychutnejte si kvalitní výuku Bible, která vám umožní ponorit se hlouběji do Božího slova, přátelské společenství, které povzbudí a posiluje vaši víru, dobrodružné exkurze, které osvěží duši, a potřebuje prostor, aby bylo stále a věděl, že je Bůh. Naší touhou je, abyste opustili duchovní a fyzické osvěžení.

V dopoledních a večerních týdnech nabízíme patnáct hodin přednášek. S dlouhými letními dny budete mít spoustu času na vychutnání venku, navíc na studium a uvažování o výuce a na různých výletech. Jedná se o prodloužený víkend pro cestování na jiné místo ve Švédsku, stejně jako pěší turistiku a výlet po kempu. Na náš jedinečný program si můžete vychutnat dvojice, páry a rodiny s dětmi *

* Pokud jsou děti, poskytneme program během přednášek, aby se oba manželé mohli podílet na výuce Bible. Máte-li dotazy nebo chcete získat další informace o rodinných cenách, pošlete nám prosím e-mail.

CHUŤ

Chuť a pohled je naše krátkodobá Bible škola možnost pro ty, kteří zvažují náš pravidelný program a chtějí vyzkoušet to před podáním žádosti. Je to také možnost pro ty, kteří nemohou přijít na více než jeden nebo dva týdny. Během této doby žijí studenti Chuť a vidí v kolejích a účastní se přednášek, povinností a kontaktů s našimi běžnými studenty.

DATACE A POPLATKY

Kurz zahrnuje školné, ubytování, tři jídlo denně, přístup na internet, prádelna, tištěné materiály, knihy, venkovní dobrodružné výlety a využití zařízení Holsby. Uvedené poplatky jsou splatné bankovním převodem nebo osobním šekem. Studenti obdrží další informace o těchto způsobech platby, jakmile budou přijaty.

Vypočítejte si poplatky podle zvoleného kurzu Bible (aktuální směnný kurz). K dispozici je další nevratný poplatek za žádost ve výši 200 SEK.

Basketbalový tým hraje od září do března. Závazek končí koncem března, ale studenti, kteří hrají basketbal, jsou vyzýváni, aby se zúčastnili kurzu biblické školy na plný rok.

Úplná biblická škola

2018/19

14. září 2018 - 24. května 2019

74 800 SEK

Program se vyučuje na:
  • Angličtina
Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Duration
1 rok
Denní studium
Price
74,800 SEK
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date