Biologie a námořní vědy

University of Algarve

Popis programu

Read the Official Description

Biologie a námořní vědy

University of Algarve

University of Algarve se uskuteční v týdnu od 10. do 16. června. Program je ZDARMA a zahrnuje dopolední kurzy a sportovní a kulturní aktivity v odpoledních hodinách (výlety lodí, pěší turistika, návštěva některých kulturních památek atd.). Ubytování a veškerá jídla jsou také zahrnuty. Přijíždějící a zpáteční výlety jsou výhradní odpovědností studentů. Účastníci musí být starší 18 let.

CÍLOVÁ SKUPINA

Tento kurz je zaměřen na studenty z prvního stupně vysokoškolského vzdělání (nejlépe, ale ne výlučně, studenti v posledním ročníku studia) v oblasti přírodních věd, životního prostředí a techniky. Kurz je zaměřen také na absolventy studentů a mladé vědce, kteří v současné době hledají postgraduální program (zejména magisterské programy) zaměřený na námořní a biologické vědy. Studenti musí plynule po angličtině. Není povinné mluvit portugalštinou.

HLAVNÍ CÍLE

Hlavním cílem kurzu je poskytnout pohledy a praktické přístupy k tématům, které je třeba dále rozvíjet v magisterských programech týkajících se námořních věd, akvakultury, mořské biologie, pobřežních věd, mikrobiologie a molekulární biologie. Kurz je zaměřen na praktické dovednosti a studenti budou mít souvislost s výzkumnými a aplikovanými vědeckými tématy, které se v současné době připravují na Univerzitě Algarve a přidružených výzkumných centrech.

This school offers programs in:
  • Angličtina


Poslední aktualizace April 23, 2018
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Červen 2019
Duration
Délka trvání
7 dny
Information
Deadline
Locations
Portugalsko - Faro, Faro District
Datum začátku : Červen 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Červen 2019
Portugalsko - Faro, Faro District
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu