Bootcamp pro vývoj webových aplikací

Všeobecné informace

10 dostupných umístění

Popis programu

Kurz je nabízen online a na místě.

Staňte se vývojářem plného zásobníku za 9 týdnů. Naučte se základy front-end designu a back-end architektury pomocí špičkových technologií jako Angular 2, Express, MongoDB a agilních metodik.

Kdo je Ironhack ‚s Web Development Bootcamp pro?

Kariérové výměníky

Hledáte přechod do technické kariéry? Ironhack vývoj webových aplikací je navržen tak, aby vám pomohl získat tu správnou sadu dovedností, abyste mohli přistát jako juniorský vývojář nebo začít v jiné technické roli.

Podnikatelé

Pokud uvažujete o založení technologické společnosti, tento kurz vám pomůže získat technické dovednosti potřebné k vybudování MVP nebo lepšímu řízení technického týmu.

Kariérní posilovače

Tento kurz je ideální pro kohokoli, kdo chce doplnit své stávající dovednosti a přesunout se do více technicky zaměřených rolí, např. (Produktoví manažeři, růstoví hackeři atd.)

Nedávní absolventi

Vystudovali jste střední nebo vysokou školu? Tento kurz vám poskytne základní dovednosti pro zahájení kariéry v technické oblasti nebo pro zahájení vlastního podnikání.

131445_MADRID_1.jpg

Osnova a struktura předmětu

Předpracování

Za pouhých 50 hodin vás budou přípravné materiály naší platformy procházet základy programování pomocí HTML, CSS a JavaScript. Nastavte si na svém počítači prostředí pro vývoj webových aplikací a naučte se snadno komunikovat s asistenty našich odborných učitelů e-mailem nebo Slackem. Jakmile dokončíte předpracování, budete mít:

 1. vyvinul dovednosti, které plně využijí váš bootcamp
 2. byla představena komunitě a týmu Ironhack a
 3. vytvořil optimalizované myšlení.

Pak budete dokonale připraveni na úspěch v našem rychle se rozvíjejícím kampusu!

Modul 1: Citlivý design s HTML, CSS a JavaScriptem (týdny 1 až 3)

V prvních dvou týdnech modulu 1 na Ironhack se naučíte základy webového vývoje, i když JavaScript se zaměří především na vše ostatní. Témata zahrnují:

 • - Základy HTML a CSS.
 • Citlivý webový design pomocí základů Flexbox a Bootstrap a JS.
 • Základní koncepty objektově orientovaného programování, manipulace s DOM a řízení verzí.

Třetí týden bude věnován vašemu prvnímu projektu: kódování vybrané hry pomocí JavaScriptu. Znovu vytvořte svou oblíbenou dětskou hru nebo si vytvořte svou vlastní původní - záleží na vás!

Modul 2: Back-end (týdny 4 až 6)

Ve vašem čtvrtém a pátém týdnu na Ironhack Modul 2 pošle potápění na back-end, abyste se stali vývojářem Full-Stack MERN. Naučte se, jak vytvořit server a objevovat složitosti modelování dat. Témata zahrnují:

 • NodeJS
 • ExpressJS
 • Řídítka
 • MongoDB, non-relační databáze
 • Mongoose, knihovna pro modelování dat o objektech, která poskytuje přísná modelovací prostředí pro vaše data.

Projekt Modul 2 začíná v 6. týdnu. Zkombinujete všechny technologie, které jste se zde naučili, a vytvoříte webovou aplikaci Full-Stack. Aby byl tento proces zábavnější a praktičtější, dokončíte projekt ve dvojicích, protože technické společnosti běžně využívají párové programování.

Modul 3: Front-end (týdny 7 až 9)

Závěrečný modul crack otevře front-end v týdnech 7 a 8. Začnete ovládat technologie, na které se spoléhají největší technologické společnosti z celého světa. Témata zahrnují:

 • ReactJS, jeden z nejpoužívanějších front-end frameworků.
 • Jednostránkové aplikace (SPA)
 • Rámce založené na komponentách

A konečně, v 9. týdnu, vykrystalizujte vše, co jste se dozvěděli s konečným projektem bootcampu: vytvořte aplikaci Full-Stack, která bude zahrnovat vaše znalosti back-end, a na front-end vytvořte SPA pomocí ReactJS. Společnosti vědí, že aplikace Full-Stack jsou právě to, co dnes svět potřebuje, takže při sestavování vlastního si můžete při lovu pracovních míst začít s náskokem.

Kariérní služby

Portfolio & Resume Building

Vytvořte portfolio a pokračujte s podporou a zpětnou vazbou od odborníků v celém bootcampu.

Příprava na pohovor

Každý týden budete čelit problémům s kódem, abyste se ujistili, že jste připraveni čelit skutečnému rozhovoru.

Networking & Alumni Events

Ironhack hostí některé z nejdůležitějších Meetupů v každém městě. Ponořte se do komunity prostřednictvím seminářů, akcí a konferencí pořádaných na akademické půdě.

Pronájem spravedlivé a pracovní podpory

Společnosti důvěřují našemu školení a přicházejí s vámi na pohovor po zaváděcím táboře během našeho veletrhu najímání. Dáme vám nástroje a příležitosti, jak přistát s vysněnou prací.

Finanční možnosti

Potřebujete platební pomoc? Naše možnosti financování prostřednictvím schválených poskytovatelů půjček třetích stran vám poskytují flexibilitu při placení kurzu v průběhu času. https: // www. Ironhack .com / en / financování

Vklad

Naše kurzy se rychle zaplňují. Chcete-li zajistit místo, musíte provést vklad, který je splatný, když budete přijati do kurzu. Částka zálohy: 750 €

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Ironhack is an international school with courses in Web Development, UX/UI Design and Data Analytics in Madrid, Barcelona, Miami, Paris, Mexico, Berlin, Amsterdam, Lisbon and Sao Paulo. Ironhack's pur ... Čtěte více

Ironhack is an international school with courses in Web Development, UX/UI Design and Data Analytics in Madrid, Barcelona, Miami, Paris, Mexico, Berlin, Amsterdam, Lisbon and Sao Paulo. Ironhack's purpose is to transform the education space by making it customer-centric and outcomes-driven. Students finish the bootcamps with a new way of thinking and approaching problems, resulting in new jobs, promotions at their current jobs, or companies they’ve built. Méně
Madrid , Barcelona , Amsterdam , Berlín , Lisabon , Mexico City , Miami , Paříž , Sao Paulo , Madrid + 9 Více Méně