Brand designu absolvent

Všeobecné informace

Popis programu

Brand design absolvent

Branding je stále důležitější. V současném prostředí, budou pouze značky, které byly řízeny s jasnou strategií uspět v množství značek a produktů ve světě.

Branding zahrnuje nejen vizuální aspekt, to jde mnohem dále: je spravován jako značka chce být vnímán. To znamená pracovat strategicky, aby měl, definovat jeho atributy, ne jen grafický výraz, pokrývat všechny momenty kontaktu, který interaguje s publikem.

Absolvent navrhuje komplexní vizi specializovat ve značkových návrhu a vývoje potřeby vyjádření jejich.

Cíle školení

Zadejte návrháře v procesu vytváření značky, od konceptu přes pojmenování, grafické znázornění a různými aplikacemi.

CURRICULUM

Strategie a řízení značky, kreativní nástroje pro vývoj a budování značky projekty: kurz kolem 3 hlavních oblastí vyvíjí.

Každá z těchto oblastí se bude rozvíjet v průběhu organizovaného do modulů kombinující teorii a praxi v paralelně. Konkrétně, organizují konference s odborníky v klíčových a aktuálním otázkám dokončených postgraduálního vzdělávání, který uzavírá s konečnou studií projektu.

  • Modul I - Strategie a řízení značky
  • Modul II - Kreativní Nástroje
  • Modul III - Projekty stavebních značek (5 dílny)

LIST

Problém: 6. vydání

Kvalifikace: Brand design absolvent z University of Vic-UCC. Studenti bez vysokoškolským vzděláním obdrží univerzita nástavbového studia diplom.

Kredity: 30 ECTS

Doba Škola: 19. října 2015, květen 2016. Prezentace PFE: červen 2016

Otevírací doba: Pondělí a ve středu od 19h do 22h

Modalidad: Třída

Jazyk: Španělský

Cena: € 3690

Přístup: Absolventi a / nebo absolventů. Vyšší absolventů. Vyšší odborné přípravy na úrovni cyklů plastových umění a designu a profesionální rodiny: Design interiéru, grafického designu, průmyslového designu a užitého umění oblečení. Profesionálové bez zvláštních kvalifikaci sektoru, které mohou prokázat odborné praxe. Přístup do kurzu je určena výběrového řízení.

Poznámky: Španělská intenzivní kurz v září pro zahraniční studenty, kteří se chtějí zapsat do Masters (volitelný předmět).

Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Bau is a centre that provides higher education in the field of design. Located in Barcelona, one of the leading cities in the field of design, BAU is situated in an industrial area of over 6,000 m2 eq ... Čtěte více

Bau is a centre that provides higher education in the field of design. Located in Barcelona, one of the leading cities in the field of design, BAU is situated in an industrial area of over 6,000 m2 equipped with specific rooms for teaching and multi-purpose spaces designed to promote research, creation and innovation. Méně