Brand design absolvent

Branding je stále důležitější. V současném prostředí, budou pouze značky, které byly řízeny s jasnou strategií uspět v množství značek a produktů ve světě.

Branding zahrnuje nejen vizuální aspekt, to jde mnohem dále: je spravován jako značka chce být vnímán. To znamená pracovat strategicky, aby měl, definovat jeho atributy, ne jen grafický výraz, pokrývat všechny momenty kontaktu, který interaguje s publikem.

Absolvent navrhuje komplexní vizi specializovat ve značkových návrhu a vývoje potřeby vyjádření jejich.

Cíle školení

Zadejte návrháře v procesu vytváření značky, od konceptu přes pojmenování, grafické znázornění a různými aplikacemi.

CURRICULUM

Strategie a řízení značky, kreativní nástroje pro vývoj a budování značky projekty: kurz kolem 3 hlavních oblastí vyvíjí.

Každá z těchto oblastí se bude rozvíjet v průběhu organizovaného do modulů kombinující teorii a praxi v paralelně. Konkrétně, organizují konference s odborníky v klíčových a aktuálním otázkám dokončených postgraduálního vzdělávání, který uzavírá s konečnou studií projektu.

  • Modul I - Strategie a řízení značky
  • Modul II - Kreativní Nástroje
  • Modul III - Projekty stavebních značek (5 dílny)

LIST

Problém: 6. vydání

Kvalifikace: Brand design absolvent z University of Vic-UCC. Studenti bez vysokoškolským vzděláním obdrží univerzita nástavbového studia diplom.

Kredity: 30 ECTS

Doba Škola: 19. října 2015, květen 2016. Prezentace PFE: červen 2016

Otevírací doba: Pondělí a ve středu od 19h do 22h

Modalidad: Třída

Jazyk: Španělský

Cena: € 3690

Přístup: Absolventi a / nebo absolventů. Vyšší absolventů. Vyšší odborné přípravy na úrovni cyklů plastových umění a designu a profesionální rodiny: Design interiéru, grafického designu, průmyslového designu a užitého umění oblečení. Profesionálové bez zvláštních kvalifikaci sektoru, které mohou prokázat odborné praxe. Přístup do kurzu je určena výběrového řízení.

Poznámky: Španělská intenzivní kurz v září pro zahraniční studenty, kteří se chtějí zapsat do Masters (volitelný předmět).

Program se vyučuje na:
španělština

Zobraz 14 více kurzů z Bau Design College of Barcelona »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Duration
1 rok
Denní studium
Price
3,690 EUR
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date