Přečtěte si oficiální popis

Pokud jste zapsáni v Ca 'Foscari International College, žijete na ostrově San Servolo, mezinárodním obytném kampusu, který se nachází v benátské laguně. Dvě hlavní přednosti vysoké školy jsou její mezinárodní vyhlídky a multidisciplinární přístup.

Spolu s standardními kurzy nabízenými v rámci svého studijního programu se studenti zabývají širokou škálou kulturních aktivit a interdisciplinárních přednášek a workshopů zaměřených na poskytování teoretických znalostí a specifických odborných znalostí.

Kulturní program akademie je v angličtině a studenti jsou vyzýváni k tomu, aby přijali mezinárodní vyhlídky nejen z prostředí, v němž žijí, ale také prostřednictvím období studia a stáží prováděných v zahraničí.

Díky různorodému kulturnímu a disciplinárnímu zázemí svých studentů i učitelů je Vysoká škola živá komunita a vytváří stimulační prostředí pro vysoce kvalitní studenty, kteří dokáží vyniknout ve studiu a ve výzkumu.

Kolegium každoročně vybírá studenty, kteří se přihlásí do prvního ročníku bakalářského nebo postgraduálního studia na univerzitě Ca 'Foscari, a nabízí úspěšným žadatelům částečné nebo úplné snížení jejich poplatků.

Studenti, kteří si udržují vysokou úroveň v pravidelných studiích a v kulturním programu, obdrží vysokoškolský diplom. Diplom potvrzuje jejich odborné vzdělání, které je tvořeno množstvím vysoce kvalitních interdisciplinárních aktivit, seminářů a přednášek, které povzbuzují studenty, aby byli zvědaví a přiblížili své studium a pracovní sílu o krok nad sebou a otevřenou myslí.

O Mezinárodní vysoké škole

Jazyk

Angličtina je oficiálním jazykem akademie.

Aplikace

Ca 'Foscari International College je určena pro studenty prvního ročníku všech bakalářských a magisterských studijních programů Univerzity Ca' Foscari.

Program se vyučuje na:
Angličtina
Poslední aktualizace December 19, 2018
This course is Campus based
Start Date
Říj. 2019
Duration
Kontaktuj školu
Denní studium
Price
- Celkové roční náklady každého vysokoškoláka jsou 9 000 EUR a zahrnují zápis do pravidelných kurzů univerzity, další aktivity, výuku a doučování na vysoké škole, stejně jako ubytování na areálu San Servolo. Pro th
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Říj. 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Říj. 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date

Ca’ Foscari University of Venice: OPEN TO THE WORLD