Cambridge kurzy

Všeobecné informace

Popis programu

Cambridge zkoušky jsou uznávány na celém světě a jsou široce akceptovány společnostmi jako důkaz určité úrovně angličtiny. Pokročilý certifikát v angličtině (CAE) je všeobecně uznávaný jako důkaz znalostí anglického jazyka pro vstup do univerzity, zejména ve Velké Británii, a je přijímán více než 2700 organizacemi po celém světě.

Kurzy přípravy na zkoušky jsou tou správnou volbou pro:

  • studenti, kteří potřebují prokázat, že mají vysokou úroveň angličtiny pro práci, studium nebo emigraci;
  • studenti, kteří se těší výzvě zaměřeného kurzu s jasnými cíli;
  • studenti, kteří mají vysokou střední úroveň nebo vyšší, když začínají přípravu na zkoušku;
  • studenti, kteří jsou schopni dělat jednu až dvě hodiny domácí úkoly denně doplnit lekce kurzu.

Zkušení učitelé, malá třídní třída a osobní pozornost všem studentům zajišťují vysokou úspěšnost při zkouškách Cambridge.

Celodenní kurz

Tento kurz pro přípravu zkoušek je celodenní kurz. Je velmi intenzivní a účastníci jsou povinni dělat domácí úkoly a samostudium v ​​odpoledních hodinách. Aby bylo možné absolvovat zkoušku, očekává se, že studenti navštěvují všechny lekce a dokončí domácí úkoly.

Požadované minimální úrovně

Všichni žadatelé jsou povinni absolvovat test Cambridge, aby se ujistil, že jejich úroveň je dostatečně vysoká.

Požadované minimální úrovně jsou:

  • Cambridge angličtina: první (FCE): silná střední až horní střední úroveň (B1 / B2)
  • Cambridge Angličtina: Pokročilá (CAE): Silná Horní střední až pokročilá úroveň (B2 / C1)
  • Cambridge English: Proficiency (CPE): Silná pokročilá úroveň znalostí (C1 / C2)

Zkouška

Zkouška může být napsána v Kapském Městě.

Pokud je to možné, zkoušky se konají v posledním týdnu kurzu. Proto se můžete vrátit domů v neděli posledního týdne kurzu. Pokud to není možné, je pro zkoušku požadován další týden ubytování po skončení kurzu. Přečtěte si, prosím, ceník, které kurzy vyžadují další týden ubytování a které nejsou.

Dostupnost

Newlands

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

At Good Hope Studies, you can study English by joining one of our English language courses, either at our language school in the vibrant city centre of Cape Town, or in the leafy, upmarket residential ... Čtěte více

At Good Hope Studies, you can study English by joining one of our English language courses, either at our language school in the vibrant city centre of Cape Town, or in the leafy, upmarket residential area of Newlands. At our English school in Cape Town we offer Morning Courses, Full-day Courses, exam preparation courses for Cambridge, IELTS and TOEFL, English for Work and Private Lessons. Méně