Certifikační programy

Existují různé druhy certifikátů jsou k dispozici: od vysokoškoláka, aby absolvent a pokročilé certifikátů. Certifikáty slouží všestranné využití pro různé studenty: jsou někdy používány k překlenutí propasti mezi různými fázemi akademického studia, nebo poskytnout další odbornou přípravu a kvalifikaci. K dispozici jsou certifikáty v širokém spektru témat v oblasti umění, humanitních věd, obchodu, biologických a věd o životě, inženýrství, technologie, přírodní vědy, a dokonce i více. Množství různých certifikátů může být ohromující - don 't nechat to zastavit! Začněte hledat při pohledu na nejpopulárnějších certifikátů jsou uvedeny níže.

Newly added Certificates

DMAD Escuela De Diseño De Interiores Y Arquitectura

Expert na univerzitě v modulu BIM Modeler

Prosinec 12, 2018
Kurz Revit Architecture společnosti Dmad Madrid vám umožňuje odborníka v oblasti počítačových programů, které se nejčastěji používají na profesionální úrovni v oblasti tvůrčí, umělecké a technické.

e-courses4you

Online certifikát: The Ultimate Coding, Rozvoj

Prosinec 6, 2018
Během trvání tohoto balíčku o 16 krocích se naučíte kódovat v drtivé většině nejpopulárnějších kódovacích jazyků na celém světě, jako jsou HTML, CSS, jQuery, SQL a mnoho dalších!

Fuller Theological Seminary

Certifikát křesťanských studií

Prosinec 5, 2018
Certifikát křesťanských studií nabízí studentům možnost dokončit personalizovaný, krátkodobý non-stupňový program, který splní široké spektrum cílů, od školení pro konkrétní církevní nebo parašutistické ministerstvo až po osobní a duchovní obohacení.

Vysoké školy v Česká republika

Změnit místo

Co je certifikát?