Certifikát: Design Innovation

Všeobecné informace

Popis programu

Jsme britský poskytovatel on-line vzdělávání, přístupný po celém světě ve 3 různých jazycích.

Přehled kurzu

V průběhu tohoto programu si klademe za cíl rozvíjet a využívat své dovednosti v oblasti řízení designu a dívat se na vás jako průkopníky designu v oblasti strategických inovací a změn. Prozkoumáte teoretická témata v oblastech, jako je inovace a kreativita, a my vás podpoříme vhodným analytickým diskurzem. Budete sledovat případové studie, metodologie výzkumu, prezentace a audity návrhu.

Cílem je umožnit šíření vaší praxe ve fázích pozorování, analýzy, interpretace a výzkumu a umožnit vám informované odkazy na svět nad rámec designu, prohlížení kulturních a kontextových odkazů včetně nových technologií, ekonomie, politiky, zákon a globální prostředí.

Podrobnosti o programu

 • Cyklus DDI (návrh, vývoj, implementace).
 • Oblasti kompetencí (technika, reprezentace, diskurs, projekt).
 • Oblasti znalostí (kulturní, vědecké, experimentální, logistika).
 • Biogenetické právo (fylogeneze a ontogeneze).
 • Přirozený výběr (rekombinace a mutace).
 • Cyklus FER (zaostření, rozbalení a předefinování).
 • Prezentace a diskuse o případových studiích.

Vedoucí kurzu

Armando Vilas-Boas, vedoucí kurzu: PhD, vysokoškolský profesor a výzkumný pracovník v oblasti vizuální kultury, vizuálního designu a fotografie, jakož i profesionální designér.

113811_3_Easy-Resize.com.jpg

Kurz Cíle

Cíle předmětu jsou:

 1. Umožní vám porozumět klíčovým oblastem odborných znalostí souvisejících s inovacemi designu (technika, reprezentace, diskurs a projektové činnosti a postupy).
 2. Poskytnout vám kritický kontext pro kulturní, vědecké, experimentální a logistické znalosti zapojené do projektu designu.
 3. Poskytnout špičkový a systematický podpůrný rámec pro rozvoj vhodných stávajících i nových výzkumných a analytických dovedností.

Metoda hodnocení

100% portfolio složené z:

 • Inovační projekt zahrnující výzkum, kritickou analýzu a písemný návrh.

Výsledky učení

Po uspokojivém absolvování kurzu budete schopni:

 1. Prokázat pokročilé znalosti odborných technických a praktických aspektů nápadů na design a profesních zájmů souvisejících s vaší praxí designu.
 2. Kriticky přemýšlejte o technických a praktických znalostech a vyhodnoťte přísnost a platnost při vývoji návrhu.
 3. Prokázat, jak se vaše profesní praxe nebo výzkum týká designu, a zjistit, jak to informuje o nových nebo revidovaných přístupech k vaší kreativní tvůrčí praxi.

Kurz je určen pro studenty, profesionály, manažery, umělce nebo živnostníky s ambicemi nebo se zavedenou kariérou v reklamě (umělci, producenti nebo návrháři), vizuálním designu, komunikačním designu, grafickém designu a interaktivním designu (návrháři, producenti, vedoucí týmů, uměleckí ředitelé nebo kreativní ředitelé).

113837_4_Easy-Resize.com.jpg

Osvědčení

London School Of Design And Marketing Certifikát

Termíny a poplatky

 • Červenec 2020 / říjen 2020
 • Poplatky jsou 1.250,00 GBP (jedna splátka)

Vstupní požadavky

Úroveň BA v souvisejícím designu / obchodním předmětu nebo Uznání předchozího učení / odborné praxe.

Poslední aktualizace May 2020

Informace o škole

London School of Design and Marketing - LSDM - is a specialised school in Design and Marketing which aims to change the teaching paradigm with an innovative and creative education, 100% online and mad ... Čtěte více

London School of Design and Marketing - LSDM - is a specialised school in Design and Marketing which aims to change the teaching paradigm with an innovative and creative education, 100% online and made available in English, Spanish and Portuguese. We offer a learning experience with practical results through systematic orientation, combining the students' vocational features with the advanced design of technical skills. We are committed to offering exclusive online courses, accredited by the University for the Creative Arts, through the acquisition of new knowledge suited to the challenges of an increasingly demanding job market. Méně
Londýn , Madrid , Porto + 2 Více Méně