$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Certifikát ukazuje, že student splnil určité kvalifikaci ročníkové práce a testování v určitém oboru. Absolventi jsou zběhlí ve svém oboru a je připraven pro zaměstnání nebo dalšího vzdělávání. Co je to certifikát v akvakultuře a rybolovu? Tento program připravuje jednotlivce pracovat pro rybolov, které se specializují na zvyšování domácí ryby za účelem lidsk… Čtěte více

Certifikát ukazuje, že student splnil určité kvalifikaci ročníkové práce a testování v určitém oboru. Absolventi jsou zběhlí ve svém oboru a je připraven pro zaměstnání nebo dalšího vzdělávání.

Co je to certifikát v akvakultuře a rybolovu? Tento program připravuje jednotlivce pracovat pro rybolov, které se specializují na zvyšování domácí ryby za účelem lidské spotřebě. Výuky mohou zahrnovat mořské biologie, životní cykly ryb a správu chov, stejně jako krmení, péči a sklizeň ryb. Studenti se také naučí, jak efektivně spravovat a prodávat akvakultury a rybolovu podniky. Některé programy také vyžadují stáž v akvakultuře a rybolovu před certifikát může být udělena.

Získáním certifikátu v akvakultuře a rybolovu, jednotlivec může pomoci uspokojit poptávku po čerstvých ryb při zachování volně žijících populací. Absolventi mohou vykonávat zaměstnání nebo další vzdělávání v této oblasti.

Školné a poplatky pro tento program se liší v závislosti na jakou školu student zapíše do. Programy mohou být k dispozici po celém světě, ale studenti mohou obvykle ušetřit peníze tím, že navštěvuje vysokou školu v blízkosti svého bydliště. V některých případech mohou být k dispozici pro část kurzu on-line studie.

Absolventi osvědčení v akvakultuře a rybolovu programu mohou začít svou kariéru v pozici vstupní úrovně u ryb produkujících zařízení, nebo může chtít usilovat o další vzdělávání. Vydělávat certifikát je vynikající první krok směrem k naplňující kariéru plní potřebu čerstvého, high-protein potravin po celém světě tím, že pracuje jako biologický technik nebo správce líhně. Někteří absolventi se mohou ocitnout tažena směrem souvisejících kariéry, jako je zachování a vedení divoké zvěře.

Přičemž prvním krokem ve svém vzdělávání je vzrušující, ať už si vyberete školu blízko vás, nebo vykonávat některou z mnoha možností dostupných na mezinárodní úrovni.Chcete-li začít s kurzu, hledat pod váš program a při styku přímo připuštění kanceláři školy podle svého výběru vyplněním formuláře olova.

Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
  • Oblíbené Nejnovější Název
  • Oblíbené
  • Nejnovější
  • Název
University of St Andrews
Svatý Andrews, Spojené království

Certifikát PG v programu udržitelné akvakultury nabízí řadu externích e-learningových kurzů na postgraduální úrovni se zaměřením na obratlovce nebo bezobratlé.

Certifikát PG v programu udržitelné akvakultury nabízí řadu externích e-learningových kurzů na postgraduální úrovni se zaměřením na obratlovce nebo bezobratlé. -
Certifikát na magisterském stupni
Kombinované studium
Angličtina
Online forma
 
Animal Behavior Institute
Durham, Spojené státy americké

Chcete pracovat se zraněnou nebo osiřelou divočinou? Chcete rozvíjet dovednosti pro rehabilitaci a vypouštění divokých zvířat? Sníte o tom, že jednoho dne otevřete vlastní reh ... +

Chcete pracovat se zraněnou nebo osiřelou divočinou? Chcete rozvíjet dovednosti pro rehabilitaci a vypouštění divokých zvířat? Sníte o tom, že jednoho dne otevřete vlastní rehabilitační centrum? -
Certifikát
Angličtina
Kampus