ACADEMICCOURSES

Certifikát obyčejně se odkazuje na dokument uvádějící, že jedinec úspěšně dokončil předem určenou ročníkovou práci nebo školení dovedností v dané oblasti. Silná varianta existuje mezi programy certifikátu, pokud jde o obsah, požadavky a trvání.

Studenti, kteří chtějí získat odborné znalosti v oblasti vína a vinařství, si mohou přejít na studium enologických postupů. V tomto studiu se studenti mohou seznámit s vinařskými oblastmi po celém světě, vědeckým procesem obrácení hroznů na výrobu vína a vína.

Spojené státy americké obyčejně volal Spojené státy, je spolková republika skládající se z padesáti států a federálního distriktu. 48 sousedících států a federální distrikt Washington, DC jsou v prvním Severní Ameriky mezi Kanadou a Mexikem. Stát Aljaška se nachází v severozápadní Severní Americe, západní Kanady a na východ od Ruska přes Bering úžinu a stát Havaj je souostroví v polovině severním Pacifiku. Země má také pět obydlených a devět neosídlených území v Pacifiku a Karibiku.

3 Výsledky v Enologie, Severní Amerika Filter

Certifikát pro víno

St. Paul College
Certifikát
Zář 2021
Angličtina

Program Wine Professional Certificate je intenzivní program profesionálního rozvoje, který pokrývá základy vinařství, vinařské techniky, hlavní vinařské oblasti a styly, senzo ...

Čtěte více

Studijní a certifikační program italského vína

Capital Wine School
Certifikát
Zář 2021
Angličtina
Kampus

Osnovy studijního programu Italian Wine Scholar Study and Certification je italský vinařský vzdělávací program, jehož cílem je poskytnout oddaným studentům vína nejpokročilejš ...

Čtěte více

Francouzský studijní a certifikační program

Capital Wine School
Certifikát
Zář 2021
Angličtina
Kampus

Program francouzského studia vín a certifikace poskytuje aktuální, přesné a podrobné informace o vínech a vinařských oblastech Francie.

Čtěte více