ACADEMICCOURSES

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Jedinci, kteří chtějí získat další informace v určitém tématu chtít vstoupit do programu certifikátu. Certifikát může pomoci profesionální dále ji nebo jeho kariéry, nebo těžit studenty, kteří potřebují překlenout mezeru mezi akademickými fázemi.

Co je to certifikát vinařství? Tento program poskytuje znalosti o víně a vinařství, a existují různé úrovně certifikát k dispozici. Některé programy jsou zaměřeny na ty, kteří již mají dlouholeté zkušenosti v oboru, zatímco jiné poskytují základní znalosti. Kurzy zaměřené na zvýšení studenta technické a vědecké poznatky mohou zahrnovat smyslové studie, stabilizaci a vyjasnění, vinařství na vinobraní, a operace, sklep a technologie. V úvodních programů se studenti seznámí s různého původu a odrůdy vína, jejich chuťových profilů, a jak spárovat víno s jídlem.

Vydělávat tento certifikát je prospěšný v tom, že připravuje studenty na různých kariéru v průmyslu vína. Některé certifikáty připravit studenty pro pokročilejší studium ve vědě a výrobě vína.

Školy, které nabízejí programy ve vinařství se často nacházejí ve vinařských oblastech, což znamená, že studenti si mohou vybrat ze škol po celém světě. Z tohoto důvodu je školné a poplatky se může lišit docela dost. Zájemci by měli ptát škol přímo o konkrétních nákladech.

Vzdělání ve vinařství může vést k řadě různých kariéry. Zaměstnavatelé mohou zahrnovat vinařství, speciální víno obchody, restaurací a výzkumné laboratoře. V závislosti na úrovni vzdělání a specifické zájmy studentů, názvy pracovních pozic může obsahovat víno sommelier, laborant, vinný poradce, vinný kritik, manažer vinice, vinař, degustační místnost stýkat, manažer nápoj, pěstitel vztahy asistenta, profesora výzkumný asistent a sklep pracovník.

Je to rychlé a snadné použití náš online katalog najít tu správnou školu. Hledání pod váš program a při styku přímo připuštění kanceláři školy podle svého výběru vyplněním formuláře olova.

 

3 Výsledky v Enologie Filter

Certifikát pro víno

St. Paul College
Certifikát
Zář 2021
Angličtina

Program Wine Professional Certificate je intenzivní program profesionálního rozvoje, který pokrývá základy vinařství, vinařské techniky, hlavní vinařské oblasti a styly, senzo ...

Čtěte více

Studijní a certifikační program italského vína

Capital Wine School
Certifikát
Zář 2021
Angličtina
Kampus

Osnovy studijního programu Italian Wine Scholar Study and Certification je italský vinařský vzdělávací program, jehož cílem je poskytnout oddaným studentům vína nejpokročilejš ...

Čtěte více

Francouzský studijní a certifikační program

Capital Wine School
Certifikát
Zář 2021
Angličtina
Kampus

Program francouzského studia vín a certifikace poskytuje aktuální, přesné a podrobné informace o vínech a vinařských oblastech Francie.

Čtěte více